Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az átlagosnál "husisabb lány...

Az átlagosnál "husisabb lány vagyok" de a 165cmhez 63kiló az nem annyira sok. és a lábam "hurkás" hogyan lehetne eltüntetni, hogy sima legyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 17:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
24%
aha. 165-höz a 63 nem olyan sok mi? bújj el inkább, majd lesz egy vadkan férjed, annak tetszeni fog a hurkád is.
2011. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
22%
majd ad érte kolbászt XD
2011. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mozgással, diétával, edzéssel
2011. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
ne foglalkozz ezekkela segfejekkel... viszont van egy rossz hír... nincs helyi fogyás... szval ha fogyni akarsz a lábadból mindenhonnan fogyni fogsz szval kezdj el egészségesen étkezni (soksok zöldség, gyümölcs, teljes kiörlésű kaják, és kerüld ela nasit!! ) és járj el vhova tornázni sztem max 2 hónap alatt letudsz dobni egy 10est... de sztem egy 5 kg is bővel elég lenne ha közbe feszes vagy... :)
2011. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
60%

Hogy ti mekkora parasztok vagytok! :) 165 centihez nem vészes a 63 kiló. Én 61 vagyok ugyanezzel a magassággal, latinos alkattal, és csak úgy megsúgom, tetszem a pasiknak. Mellesleg az a 63 kiló ugyanúgy lehet izom, mint zsÍr, a kettő pedig nagyon nem ugyanaz, hogy a csontozatot ne is emlÍtsem (például nekem is vastag, súlyos csontjaim vannak).

De azért örülök hogy ti tökéletesek vagytok, megnyugtató.


Kérdező, neked pedig a megoldás sok-sok kardio edzés (bicikli, futás, taposógép, ellipszis tréner), rengeteg vÍz, zöldség és gyümölcs. :)

2011. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:22


Remélem ezt nem nekem írtad...

2011. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Edzés előtt egy testzsír százalék mérés, de valami komoly műszerrel, nem olyan tescós mérlegbe épített testzsír mérővel! Ez megmutatja hogyan állsz zsír ügyileg!
2011. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"De azért örülök hogy ti tökéletesek vagytok, megnyugtató"


Ki állított ilyet?

Mi az a latinos lakat? a zsírfarúságra gondolsz?

van akinek bejön, van akinek nem...

2011. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Megintgyilkoltak, azt az első két válszolónak Írtam. Amikor elkezdtem Írni a kommentet, akkor még csak ők válaszoltak.
2011. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Off (bocsi nem bírom ki): amúgy tiszta poén, amikor egy ilyen alkatú ember azt mondja, hogy nagyjából elégedett magával, csak itt-ott kéne változtatni, lehurrogják egyből, hogy sok a súlya. Amikor meg azt mondja, hogy fogyni akar, mindenki leszidja, hogy ugyan már, minek, mert nem kövér. Istenem. Különben meg én is el tudom képzelni az első két válaszoló milyen tökéletes lehet.. talán külsőre lehet(mivel nem látok oda) de a lelkiviláguk kegyetlenül szegényes és kihalt. Szááánalmas.

Kérdező, szerintem egyszerűen mást nem kell tenni, mint egészséges életmódot folytatni, de legfőképp valamilyen sportot.:) Ami tetszik:)

2011. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!