Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » (keppel) Nagyon csunya a...

(keppel) Nagyon csunya a mellem szerintetek is? Egyszeruen nem tudok megbaratkozni vele, kicsi es csunya szerintem, raadasul itt a kepeken pont nem latszik, de kicsit raketa alakuak. Johet nyugodtan a kritika.20/l

Figyelt kérdés

[link]


[link]


:(

koszi


2011. ápr. 5. 14:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
persze,hogy nem haragszom,azert tettem fel a kerdest,mert kivancsi vagyok,mas hogy latja. akar hideg,akar meleg.
2011. ápr. 5. 14:22
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
Természetes, szép, sok férfi bukik az ilyenre:):)
2011. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
Hát szülés után... egész jó. Gyerek nélkül már nem annyira lenne klassz. Ha párodnak vagy akinek kell, tetszik, akkor no para, mások csak melltartóban látnak. :D
2011. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%

Nincs velük semmi gond, Jófajták. A hiba az ön készülékében/fejében van. :)


Több önbizalmat, jók.


28/f

2011. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
csoffadt. ráadásul 20 évesen már anyuka? elég gáz...
2011. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Igen szerintem nagyon gáz..

Amúgy ha Anyuka vagy nem az a legfontosabb,hogy a gyerekednek mi a jó?Kit érdekelnek a melleid!!Neveld a gyerkőcöt.22/L

2011. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Hat csoofadtnak semmi esetre sem mondanamn,ugyhogy ez nem talat,az meg,hogy mikor lesz valaki Anyuka..semmi kozod hozza,foleg ha megvan minden a gyermekvallalashoz. ebbol latszik te mennyire gyerek vagy meg. ;)

kedves utolso pedig,te aztan foleg ne szolj bele,a gyereknek ehhez mar reg semmi koze,de latom,neked ha gyereked lesz,ugy el fogod hagyni magad,mint az allat,mert lesz mire fognod. (+20 kilo rajtad marad,azt sem kell majd leadnod soha,mert gyereked lett! stb) :D

2011. ápr. 7. 11:48
 18/20 anonim ***** válasza:
54%

Bocsi az off-ért.


Szülés után egy nő, még inkább NŐ!!!!

2011. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Természetes női mell sose csúnya! :)
2012. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
mé a f@szért mutogatod ezeket a satnya sz@rokat? Vegyél fel melltartót és a kutyát se érdekli, hogy néz ki az a kib@szott melled... mi a lóf@sznak kell itt mutogatni, ilyen szerencsétlen kis pöc*öknek?
2012. okt. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!