Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a csaj kövér, vagy csak...

Ez a csaj kövér, vagy csak duci? én pont ilyen vagyok és mindenki azt monja, hogy nagyon kövér vagyok

2011. ápr. 7. 12:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
18%

jóféle. de az a fej valami szörnyű :D

19/F

2011. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Kövérnék nem nevezném, viszont nekem nem tetszik, pedig nekem a nála teltebbek is bejönnek. Formátlannak találom. Lehetne hagsúlyosabb a derék-csípő átmenet. A lába sem tetszik, nem az a baj, hogy vastag a combja, hanem formátlan.
2011. ápr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
49%
Ez a töltött galamb. Nekem bejön.
2011. ápr. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
hol lenne már ez a csaj duci? számomra fontos a külső és a test, én is sportolok -csak a miheztartás végett írom-, de egy ilyen csajt nem rúgnék ki az ágyamból ha tetszik az arca! egy kicsit lehetne feszesebb, de simán jól néz ki az a csaj!
2011. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen alkatom van, mondjuk rajta vagyok a fogyáson. Tudom, hogy vékony sose leszek, csak egy kicsit szeretnék kisebb lenni.
2011. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Pont ilyen csajt szeretnék! Hol laksz? :)
2011. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, átlagos alakja van, a hasa lapos, a derekán sincs felesleg. A combja egyedül, ami vastagabb a többihez képest, és tényleg nem túl formás a lába, de attól még nem kell fogalomzavaros hülyének tettetnie magát egy-két felhasználónak (amennyiben nem tettetésről van szó, hanem valóban ennyire csőlátásúak egyesek, akkor én kérek elnézést), még csak ducinak sem nevezhető.
2011. dec. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon szexi. :) Imádom az ilyen lányokat. :)

25/F

2013. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Nem duci nem kövér.

inkább nőies idomok, de a kövér és duci szo nem erre a lányra vall...

2015. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!