Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel FEHÉRÍTHETEM a bőrömet?

Mivel FEHÉRÍTHETEM a bőrömet?

Figyelt kérdés
/Főként az arcbőrt. alapból enyhén piros az arcom, de ez nem tetszik, és nem is áll nekem jól. fehéríteni szeretném, de nem púderrel,sminkkel, hanem különféle fehérítési eljárásokkal..tudom,h vannak otthon alkalmazható módszerek is (pl. citrom...),meg krémek is. Valakinek tapasztalat? És mit tehetnék a barnulás ellen? /nemszeretnék barnulni, kicsitsem,,
2011. ápr. 7. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Erős bőrradír és keverj naptejet az arckrémedbe.
2011. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi(: és az "erős" alatt mitértesz pontosan ? pl ha rakok bele szódabikarbónát,az jó (az elv nemcsak fogat,hanem bőrt is fehérít amúgyis) ??
2011. ápr. 8. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Szétcseszed a bőröd.
2011. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vannak direkt fehérítő szerek, de inkább az ázsiai piacra csinálják őket, MO.-n sztem kevés helyen lehet találni, nagyon drágán, és veszélyesek is, ne kísérletezz velük.
2011. ápr. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hipó?
2011. ápr. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2011. ápr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 habibi ***** válasza:

szia :)

én a citromlevet , ananászlevet tudom, esetleg tehetsz az arckrémedbe egy kevés folyékony púdert.

bőrradírral ne próbálkozz e cél érdekében, azzal csak ártasz a bőrödnek.

2011. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
netes rendelős oldalakon nézek ilyen fehérítő krémeket, szerintetek az ott mennyire megbízható?v nagyon rossz minőségű?/:
2011. ápr. 10. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!