Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez így jó ajándék lenne...

Ez így jó ajándék lenne legjobb barátnőnek?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk nagyon jó barátnőnk. Egyikünknek most lesz szülinapja és akarunk adni neki egy olyat h glavírozott medál vagy ilyesmi és azt egy nyak - karláncra rá.És ebből hármat mindegyikünknek egyet. Mondjuk nekem h Best Másiknak Friend Harmadiknak Forever. Ez tulajdonképp ballagási is lenne. Milyen ötlet? Mennyibe kerülhet??
2011. ápr. 8. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet :D
2011. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg nem...mert az unokahúgom így járt,összeveszett a barátnőivel,ők vettek egy ilyet aztán mégis visszafogadták...Olyan rosszul érzi magát,hogy neki nincsen...és ha nektek is lesz egy barátnőtök egy 4. akkor ő is rosszul fogja magát érezni...ha neki nincsen...
2011. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó: itt nem került szóba egy kiközösített lány se. xD Aki meg utólag csapódik egy társaságba, az tisztában van vele, hogy a közös múltba már nem tud beférkőzni. :D

Ötletnek jó, de úgy fejenként 5ezret számolnék rá, ami azén költségvetésemet még most is erősen romokba döntené, hát még fiatalabb koromban, nem tudom, ti hogy álltok. :D

Bár nekem ez a BFF dolog mindig olyan majmolós bénaságnak tűnt. Inkább gravíroztassatok valami egyénibbet, ha már, ami összeköt benneteket, sokkal személyesebb lenne. Vagy kavalakarkötő, és arra vesztek valami kis medálokat, van rengetegféle, úgyhogy azt is személyhez lehet válogatni. Ha divatmán, akkor kis tükröcske vagy cipőcske, ha zenész, akkor egy gitár, stb. Én jobban örülnék egy ilyennek. :D

2011. ápr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előzőé jó ötlet:)

De ha olyat akartok mindenképpen amilyet leírtál,akkor olyasmik vannak a Bijou Brigitte-ben is.

2011. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!