Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most akkor milyen az "igazi...

Most akkor milyen az "igazi arcom? " (többi lent)

Figyelt kérdés

Már jó régóta feltűnt de mostanában kezdtem jobban "kísérletezni" ezzel. Az konkrétan a lényeg, hogy ha tükörbe nézek akkor kerekebb arcom van, de ha ugyan ott, ugyan olyan pozícióban próbálok fotót csinálni, akkor már hosszúkás a fejem. Értem hogy képeken minden máshogy látszik, tapasztalom elég...öm sokszor x'D De most akkor pl külső szemmel hogy látja az arcformám az ember, hosszúkásnak, vagy kereknek? Mert én szeretném ha kerekebb lenne az arcom, vagy legalábbis olyannak tűnjön, ezért hordom úgy is a hajam hogy optikailag kerekítse. Viszont a rövid hajat nem szeretem és nem is áll jól ezért kísérletezgetek még vele. Összefogni sose szoktam mert az se áll jól, és úgy még hosszabbnak tűnik a fejem.

Tehát akkor most milyen az eredeti arcformám? Gondolom ha összefogva is hosszúkás, akkor olyan nem? De miért látom akkor simán tükörbe nézve másnak? Tiszta furcsa :)


2011. ápr. 9. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mert biztos máshogy tartod a fejed, mikor fényképezkedel, mint mikor csak egyszerűen tükörbe nézel
2011. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

FU, milyen ismerős:DDDDD

Nekünk a fürdőszobában a tükör felett van a lámpa, szerintem más a fény, pl nem látom olyan nagynak az állam, mikor csak a tükörbe nézek, gondolom mert pont úgy esik az árnyék, hogy nem látszik annyira, képen pedig a gép máshogy érzékeli.. Ja és csak mi hisszük azt, hogy ugyanaz a póz, hiszen csak akkor lenne uyganaz, ha belenézős lenne a géped, vagy ha az is, és belenézel, és a tükörbe fényképezed magad, tehát TÉNYLEG a saját szemszögedből van fényképezve.. Remélem érted:D

2011. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú..asszem értemxD Nahh igen az állam nekem is nagy :| Vagyis néha az néha nem..attól függ hol és hogy nézem XD

Bár legszívesebben inkább megnézném magam kívülről, úgy jobban látnám hogy nézek ki mint a tükörbőlXD

2011. máj. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!