Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a fenék csúnya? Fiúk!...

Ez a fenék csúnya? Fiúk! Nektek bejön?

Figyelt kérdés
Ilyen fenekem van és nekem nem tetszik mert olyan mint egy labda.(A linket nem engedte be másolni...kommentbe bemásolom)
2011. ápr. 9. 21:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

lehetsz bűn ronda ha a segged ilyen... látod, az összes kis pedofilnak bejön...

gratulálok

2011. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
kétlem h egy 13 éves gyereknek ilyen feneke van..
2011. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Ugyan már,ne hazudozz itt kérdező!

Ez egy ideális,nagyon szép fenék,nem hiszem hogy nem tetszik neked...

Szerencsémre engem is ilyen kerek idomokkal áldottak meg,pedig csak 14 vagyok de fenekem,mellem és a csípőm is néhány 20-éves lányénál nőiesebb,pedig nem sportolok rendszeresen,és eszek ám amit éppen megkívánok.Örülj neki,hogy neked is ilyen van,a fiúknak tetszik:D

2011. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Enyé is ilyesmi, forognak is ám rendesen utána :). Kül én se szerettem, de miután páran megdícsérték kezdtem elhinni, hogy nem is rossz :)
2011. ápr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
fake. az egy 18-20 eves segge, es nem egy 13 evese
2011. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Hol lenne már ez az ő feneke? Nem lássátok hogy a google-ból van?? pfff....
2011. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Írta, hogy ILYEN feneke van, nem pedig hogy az övé.
2011. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

09:53

Jaj de nagyképű valaki..kíváncsi leszek,mire huszonéves leszel,hogy fogsz kinézni..akik ilyenek 14 éves gyerek fejjel, azok általában úgy elhíznak,mint egy bálna. Lehetsz rá büszke,hogy 14 évesen huszonéves tested van..elég szomorú,hogy túlfejlettek a mai tinik,mert ettől azt hiszik, felnőttek,és úgy is viselkednek..csak kár,hogy inkább idiótán áll nekik,mint jól.

(Mielőtt az jönne,hogy irigy vagyok, közlöm,hogy meg vagyok magammal elégedve,csak az általános tapasztalatomat írtam le).

2011. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Most miért mondjátok, hogy nem lehet egy 13 éves lánynak ilyen feneke? Nekem is ilyen van, 12 évesen...

És nem valami jó. Mert az éretlen osztálytársaim fogdosnak, stb... Ehhez még homokóra alakom is van. És lehet, hogy más velem egyidős örülne neki, de én nem. :(

Mert nincs rá szükségem. Persze, később jó lesz, de most csak a bajt hozza rám! :'(

2011. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Jaaajj, szeeegény tökéletes testű kislányok! hát egyem szívüket de cuki :D:D Mindjárt meghalok, nem tudom, hogy sírjak vagy röhögjek ezen.


16/f

2011. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!