Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fotómodellkedni szeretnék!...

Fotómodellkedni szeretnék! Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Olyan képeken szeretnék szerepelni, mint pl. egy újságban vmilyen terméket reklámozó arc, vagy különböző magazinokban ruhákat, sminkeket bemutató ember, tiniújságokban cikkekhez kiegészítő kép.:) Vagyis nem bikinimodell, vagy ilyenek. Kis koromban( kb. 8 évesen) jártam is ilyen fotózásokra. Most vagyok 14. Van esélyem? Hogy kezdjek neki?Előre is köszi!
2011. ápr. 15. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress meg modellügynökségeket, hogy foglalkoztatnának-e. De mindenképpen olyat, aminek neve van, a kis "ügynökségek" egy csomó kockázatot hordoznak.

Ha felvettek, onnantól már megmondják, mit csinálj :)

2011. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. és tudsz ajánlani, vmilyen ügynökséget? te is modellkedsz?
2011. ápr. 15. 15:04
 3/4 anonim válasza:
én is 14 vagyok. én is most szeretnék modelkedni elolvastam pár ügynökség oldalát. castinokra (válogatásra) el kell menned vagy a neten nézel ügynökséget megkéred az egyik szülődet, hogy hívja fel és beszéljen vele. kapsz időpontot, hogy mikorra menyj hozzájuk képet kell vinned magadról, elmmondani miért akkarsz modelkedni stb. (csak onnan tudom, hogy már 3 évvel ezelött én is voltam csak bunkó volt a csaj) nem kerűl kevésbe főlleg a portfólió ami 30 - 80 ezer forint. elmondod, hogy inkább újságokkban szeretnél szerepelni vagy amit akkarsz. modell suliba kell menned és ott megtanulod a sminkelést és hogy hogyan kell vonulni a kifutón. Sok szerencsét hozzá és remélem nekem is sikerülni fog!
2011. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. és neked is sok sikert!
2011. ápr. 15. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!