Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek bejön egy...

Pasik! Nektek bejön egy csajon az áll gödröcske, vagy inkább csúnya?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, akin bejön, van akinek nem áll jól. Ha illik az arcához, akkor tetszik:)
2011. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi én csaj vagyok. Nekem is van egy kis állgödröm, de a babás arcomhoz kifejezetten jól áll. Szerintem, ha nem popsi alakú az állad, akkor nem gáz. :)

25N

2011. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen az állam, de nem kicsit hanem nagyon, olyan mintha ketté lenne vágva az állam, nagyon csúnya. Szerintetek az ilyet egyébként lehet műteni? Mert ha igen akkor én biztosan bevállalnám.
2011. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15.53: 100% hogy lehet! manapság már szinte bármit lehet műteni. Csak keress egy jó plasztikai sebészt!

egyébként én mindig szerettem volna áll gödröcskét :) a legjobb barátnőmnek is van és ő nagyon közkedvelt a fiúk körében. nem emlékszem, hogy valaha is bármelyik fiúnak gondja lett volna vele :)

2011. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy csak engem zavar akkor, de szerintem kifejezetten csúnya. Azért nem tudom lehet-e műteni mert ez a mélyedés a csontban van benne, nem csak a bőrben. Állítólag azért alakul ki mert magzati korban rosszul illeszkedik össze az arc két oldala.
2011. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pasim haverjának a barinőjének horpadt álla volt, de úgy nézett ki mintha f*sz vége lenne, valakinek az orra olyan

neki dzrván olyan volt, és neki is kerek feje volt, mindenki teliholdnak nevezte, de nagyon csúnya volt neki

a pasiját nem érdekelte

2013. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem bejövős. Olyan erőteljeset, ami már zavaró lenne, nem láttam még.

Én úgy tudtam, genetikai, és lappangva öröklődik, tehát mindkét szülőnek kell ilyennek lennie. Egy filmben a főszereplő srác onnan jött rá, hogy adoptálták, hogy a szüleinek nem volt. Mondta is a pontos megnevezését. Akkor utánanéztem, és tényleg igaznak tűnt.

2013. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!