Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Több körmömön belevegősödött...

Több körmömön belevegősödött a zselé. Mit tehetek vele addig, míg legközelebb eljutok műkörmöshöz?

Figyelt kérdés

Nincs három hete, hogy csináltattam, tipes-zselés körmöt készítettek. Mára durván belevegősödött, helyenként látszik oldalt a tip széle. Tudom, hogy gombásodhat alatta, ezért nem tudom mit tehetnék vele, míg el nem jutok -egy természetesen másik- körmöshöz?

Jövő hétnél előbb nem tudnak vállalni, addig kéne kezdenem vele valamit. Ha lereszelem, utána gond nélkül újat tudnak készíteni helyette?


2011. ápr. 28. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen de ha szeretnéd hogy megmaradjon,egy vékony réteg lakkal le is festheted,a lényeg hogy keress nem tömény acetonos lakkot...

Lehet kapni már egyre több helyen...

Igen azt arra értettem hogy reszelheted!!

2011. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vagy leszeded, vagy megvárod a következő alkalmat.

Amúgy én nagyon elgondolkodnék, hogy másik körmöshöz járok ezután.

Nem lehet valami jó műkörmös. nekem most 2,5 hetes a porcelán körmöm, azon kívül, hogy le van nőve semmi baja.

De előtte zselés volt nekem is, de ilyen soha sem volt, mint neked

2011. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyértelműen nem hozzá megyek legközelebb. Köszönöm a segítséget!
2011. ápr. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!