Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Utálom magamat!

Nem vagyok valami vékony és a hirtelen növéstől nagyon sok helyen lett striám:(. és ha összenyomom a lábam akkor látszik már a narancsbőr. De legjobban a striák zavarnak a legjobban mert nem tudok felvenni rövidnadrágot meg nyári ruhákat:(

Semmi önbizalmam nincs és szégyenlős is vagyok:(

Öntenétek belém egy kis önbizalmat:(?


2011. máj. 2. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, meg normálisan enni, napi 5ször keveset, lisztes, cukros, zsíros dolgokat kerüld, persze néha megehetsz egyegy sütit, és mellé mozgás, minimum félóra naponta. Látni fogod az eredményt pár héten belül és megjön az önbizalmad:) Vannak hosszú nyáriruhák, amik szépek, olyanokat simán felvehetsz, vannak lenge vékony nadrágok amikbe nem sülsz bele, szerezz be ilyeneket is. Ne utáld magad, biztos van rajtad sok dolog ami szép, ha pl szép a szemed sminkeld ki, és egyből odavonzza a tekintetet, ha szép a cicid, akkor vegyél fel kivágottabb felsőket, persze ne nagyon kivágottat csak ami éppenhogy megmutatja.
2011. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez van,hirtelen híztam hormon változások miatt 30 kilót.A karomon,a mellemen,a combomon, a térdemnél és a hasamon is telis-tele van stríákkal.Nagyon szégyellős vagyok,még a párom mellett is,aki imád és elfogad ilyennek.2 hónap alatt 1x nem öltöztem mellette,max csak ha sötét volt. Nem tudsz mit tenni ellene,fogadd el önmagad, ha valaki szeret,az elfogad ilyennek,amilyen vagy.Én meg küzdök mostmár a kilók ellen,bár a csíkok soha nem tűnnek el. :(

18L

2011. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nincs semmi baj veled , gyönyörű vagy és okos , figyelmes , kedves is ! te vagy a tökéletes nő !

megfelel ?:D

2011. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésre válaszolok, de mi az a stria?
2011. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hirtelen növéstől/hízástól/fogyástól a bőr alatt elszakadnak a kötőszövetek és ez a bőrön is meglátszik kis csíkok formájában. ami először piros vagy lilás színű de idővel gyöngyház színűre fakulnak:) más néven terhességi csík.
2011. máj. 2. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Kezdj el vmit sportolni és nem csak azért, hogy jobb alakod legyen, hanem, mert hihetetlenül meg tudja növelni az önbizalmamat. Én heti egyszer járok edzésre, de már így is sokkal magabiztosabb vagyok. Bár a striák sosem fognak teljesen eltűnni, de tapasztalatom szerint idővel már alig látszanak meg. Figyelj oda jobban a ruhákra és vegyél olyanokat, melyek elvonják a figyelmet a gyenge pontjaidról és arra terelik a figyelmet, ami igazán szép rajtad. Továbbá egy szép és előnyös sminkkel is tudod növelni az önbizalmad. Ha pedig mások piszkálnak, ne foglalkozz vele, hiszen a legtöbbször azért teszik, mert a saját rossz dolgaikról akarják elvonni a figyelmet.

Sok sikert:)

2011. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!