Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, ha megláttok egy lányt...

Fiúk, ha megláttok egy lányt robogón, mi jut eszetekbe, mit gondoltok magatokba róla?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok sokat motorozgatok, egy régi típusú fekete motorom van, fekete bukósiskkal. Mit gondolnátok magatokba ha meglátnátok az utcán?Mi a véleményetek arról, ha egy lány motorozik?
2011. máj. 3. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Szexi:D
2011. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Vicces. Ha már motorozik akkor csinálja komolyan, nagymotoron, na az szexi, vagány. A robogó az kábé egy biciklivel ér fel.
2011. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a robogó hol motor neked? -.-'''''''
2011. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jaés én lerugdosnék kb mindenkit róla, aki azthiszi menő...
2011. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Én 19/L vagyok és fekete-piros nagymotorom van és egyáltalán nem szoktam menőzni vele ,de az szerintem tényleg gáz,ha egy 17 éve lány menőzik a robogóval,sőt az még gázabb,ha a robogót motornak hívod...szánalmas...-.-"
2011. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én is lány vagyok, de szerintem is halál nevetséges a robogó bocsi:S :p

Meg tényleg olyan idétlenül ülnek rajta, vicces.


Igen, ahogy előttem írták, egy nagymotor, na azon már f@szán mutat egy csajszi, de a robogóra én nem lennék büszke:D


Én autós vagyok inkább, de én sem szoktam menőzni a kocsimmal, dolgom van és kész, megyek.


23N

2011. máj. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te mit gondolsz, mikor meglátsz egy postást mondjuk biciklin?


Ez is egy értelmes kérdés...

2011. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kicsiszivem.... a robogó nem motor, de ezt biztos te is tudod. Inkább tűnsz szerintem nyanyának rajta, mint vagány csajszinak. Ne haragudj, de ez az igazság. Mit vártál? Hogy a pasik majd sorban írják a szerelmes vallomásokat?
2011. máj. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

én egy ilyen streetfighterrel nyomom. ha leteszem valahol, sokan megnézik és várják, hogy a pasi tulaj menjen, indítsa. gyakran meglepődnek, h nocsak, hát leányzóé, nemis pasié.:D viszont a robogó a világ legszánalmasabb dolga... -.-'

2011. máj. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

félreértettétek a kérdést, mert ez nem a menőzésről szólt, h szólna arról, amikor azt se tudjátok ki vagyok? nem ilyet vártam csak úgy egyszerűen arra voltam kíváncsi, h miért olyan fura az embereknek ha egy lány robogóval megy, am elhihetitek, hogy én is sokkal szívesebben ülnék egy rendes igazi nagy motoron mint ezen, de nem mindenkinek van annyi pénze, h ennyi idősen olyat vegyen magának.


Am miért gondoljátok úgy, hogy a robogó gáz? Sok ember járkál vele, és ha még rendes jogsim nem lehet, akkor miért ne választanám a könnyebbik megoldást...?

2011. máj. 6. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!