Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az a ruha, amiben ha...

Milyen az a ruha, amiben ha megláttok egy lányt arra gondoltok hogy: "Azta, ennek a csajnak aztán van stílusa! Gyönyörűen öltözködik. "?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam egy lányt, szép matt csizma (térdig érő, alacsony sarkú), kicsit térd alá érő vastag téli szoknya, nem tudom milyen anyagból, sötétzöld szövetkabát, bőrkesztyű, szép sál. Nagyon nőies volt.
2010. dec. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés. :) engem is érdekel.
2010. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

igényes, "igazi':) goth, steampunk, fűző, pin-up, és a legtöbb igényesen összeállított darkos/régies stílus.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Bocsi a sok képért :)

2010. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
utcsó ezt ugye nem gondoltad komolyan? !
2010. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Mért, tudtommal az emberek különböznek, így mindenkinek más az ízlése. Egészen valószínű a reakciód alapján, hogy én azoktól a lányoktól nem lennék lenyűgözve, akik neked tetszenek.
2010. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
utolsó! nem értem mi bajod van vele, főleg azért mert az emberek ízlése nem egyforma. (hál' istennek) amiket linkelt valóban STÍLUS és nem egyforma robotok. amúgy nem tudom, nagyon sokszor hiába mondanék hogy ez a stílus tetszik meg ez egy emberen, de akkor is lenne olyan akin iszonyat hülyén nézne ki.
2010. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*utolsó előtti, bocsi :D
2010. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
A goth stílus nekem is nagyon tetszik, ha nem nagyon fekete hozzá ä smink. De nem is igazán ez a stílus tetszik, hanem a múltszázadbelik, vagy a még régebbiek. Amikor még nőies volt egy nő, még, ha akkoriban nem is igazán kényelmes ruhákban. És simán hordanám ezeket a ruhákat, csak egyelőre nem keresek annyit, hogy ( a vásárlást vagy varrást) finanszírozni tudjam ezt a vonzalmamat. :)
2010. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyáron például én azt szeretem, ha egy nő feszülős mini farmer shortban van, ráfeszül a gyönyörű kerek popsijára, meg látható teljes egészében a gyönyörű bársonyos combjai. Hozzá egy trikó, és megvett kilóra. Imádom. Szép, természetes, és mindig trendi. nem az a trottyosseggű basagatyás idióta kinézet, amivel mostanában nyomulnak, borzasztó. Egyébként meg a feszülős farmer ilyen bokáig érő csukával /nem sportcsuka/ nem tudom hogy hívják azt a női cipót, az jól néz ki egy rövid dzsekivel például. A tarkabarka ,flancos vackokat nem annyira kedvelem nőkön.
2012. aug. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!