Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A converse cipőknek a külső...

A converse cipőknek a külső vagy belső oldalán van a kör jelzés (minta) és a két lyuk?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 09:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Hát ez az... Már én sem értem... Kristen biztos nem gagyit hord...

Mert kaptam 1-et ajándékba és belül van a jelzés, ezért érdekelne, hogy ez vajon eredeti-e???

2011. máj. 4. 13:23
 12/20 anonim ***** válasza:
hát nem tudom..esetleg nézd meg a nyelvét hogy benne van e a converse felirat...vagy a talpán , nem tudom belülről még nem néztem hogy hol van, vagy van e benne egyáltalán..meg a sarkán van még odaírva hogy all star...ha ezek megvannak eredeti szerintem :)
2011. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Minden meg van amit leírtál...

Akkor vajon eredeti?

2011. máj. 4. 13:27
 14/20 anonim ***** válasza:
bemész egy Converse boltba, mindegyiken belül van...:)
2011. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Igen, azt akarok, de csak este jutok el a plázába szaküzletbe, hogy megnézzem. Akkor ott is belül van?

Köszi!

2011. máj. 4. 14:49
 16/20 anonim ***** válasza:
Belül van, egymillió százalék :)
2011. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De amúgy nem muszáj csak azért bemenned az üzletbe, megnézed a converse hivatalos oldalán és ott is láthatod :)
2011. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem az tévesztett meg hogy pl az oldalon is egy-egy cipő van a képen, és úgy néz ki mintha kívül lenne, pedig az a belseje a cipőnek.


[link] pl itt olyan MINTHA kívül lenne, de ezek jobb lábas cipők

2011. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszi llillasd!

Igen, néztem a honlapjukon, de nem tudtam eldönteni, hogy ez most melyik oldal:-))

Akkor jó, ha belül van:-)

2011. máj. 4. 15:10
 20/20 anonim válasza:
Nekem a converseimnek az összesen belül van a jelzés. a barátnőimnek is detto. viszont egy lánynak kívül van, igaz az festve van, de sztem nem igazi. a formája se olyan...hanem mint a hamisítványoknak (am ő neten vette 10000 Ft-ért)
2011. júl. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!