Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nyissam fel a szemét,...

Hogyan nyissam fel a szemét, hogy ő igenis jó csaj?

Figyelt kérdés

A testvérem 22 éves, nagyon zárkózott típus, önbizalma nincs neki semmi, barátja sem volt még. Külsőleg csinos (178 cm, 60 kg tehát jónak mondható alakja van) az arca is helyes, de mégsem szereti magát. Nem tudja megmondani mivel van baja, olyan dolgokba köt bele, hogy túl magas, meg olyan esetlen a járása mert hosszúak a lábai, vagy vékonyszálú a haja...


Mesélte, hogy ment valahova, és 2 pasi dolgozott az egyik háznál. Erre az egyik rászólt a másikra hogy ne a lányt nézze már, mert elrontja a munkát. De ő az ilyen dolgokat úgy veszi, hogy azért nézik mert milyen furcsa.

Hogyan "adjak neki" önbizalmat?


2011. máj. 12. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon segíteni akarsz, akkor menj el vele vegyetek együtt új ruhát, beszélgessetek sokat ,hogy még mi bántja. Igazából én is ilyen vagyok, de én rájöttem, hogy ez nekem gyerekkorom óta van így. Tehát már gyerekkoromban belém ívódott az, hogy én senki vagyok és hogy csúnya vagyok. Lehet nála is így van, és azért mondom ezt, mert ha esetleg lenne valaki akivel ezt kitudná beszélni , akkor biztosan könnyebb lenne neki.
2011. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nemtudom...küldj róla egy képet priviben és ha megdícsérem talán kicsit megnő az önbizalma :)
2011. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fura, de egy csomó magas lányt ismerek, aki önbizalomhiányos.

Az a baj talán, hogy mindenki meg akar felelni a 'tökéletes nő' eszményképnek. Ami szerint, egy lány ne legyen magas de alacsony se, ne legyen kövér, hanem vékonyan formás, legyen szép bájos arca, legyen okos de ne okoskodó. Sajnos annyira felszínes ez a világ és ennek csak az az eredménye, hogy a csinos lányok is önbizalomhiányosak.

Amúgy én is viszonylag magas vagyok, 170-1 cm körül és tényleg érzem a hátrányát. De én ezeket a dolgokat félre tudom tenni. :) Minden fejben dől el.

2011. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!