Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen szemét az a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szemét az a csaj?

Figyelt kérdés
Az exemmel eldöntöttük hogy barátok maradunk!Amikor szakítottunk nem sokra rá felcsinált 1 rondaságot és el kellett vennie!Végül is megérdemelte a szemétje de azért sajnálom is!!!Az a csaj nagyon féltékeny és nem haggya hogy beszéljünk az ex-szel!Múltkor írt nekem levelet a volt pasim nevében hogy nem akarja hogy barátok legyünk és hogy szereti a feleségét és ilyenek!Én megértem hogy féltékeny de nem kéne beleszólnia a pasi dolgába én se szólok bele a pároméba!Mindenfélének lehordott a csaj és vérig sértett pedig én semmit nem csináltam,nem akartam elvenni tőle a férjét és mégis ocsárolt engem! vagy lehet az exem írt nekem de akkor gyorsan megtanult helyesen írni és fogalmazni!A csajról szinte mindenkinek megvan a véleménye (barátait kivéve) nagyon beképzelt pics* aki nagyra van azzal hogy elvette egy elég jóképű pasi!hát sokra mehet vele ha úgy fogant a baba hogy nem volt szerelem!én mégis kívánom hogy legyenek boldogok csak kicsit rosszul esett ez az egész! Szerintetek túl reagálom az egészet? egyébként nagyon régen beszéltem az exemmel így nem értem mi a gondja,nem zaklatom a pasit!:( segítsetek kérlek titeket! 24/L
2011. máj. 11. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
minden csaj szemétláda! nyilván te is, szóval...
2011. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hopsz levagy oltva :D Am ja sok csaj g*ci :D de van kivétel.
2011. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A megfogalmazásod alapján te is 10 éves szinten vagy :D

Amúgy meg mindenki féltékeny a barátja exére... Engem is utál a volt barátom nője, pedig már elég rég szakítottunk és mondtam neki, hogy ne féltékenykedjen, nem lesz köztünk semmi csak néha dumálunk. Ettől függetlenül még mindig üldözési mániája van és azt hiszi velem csalja. Ilyenek a nők. Én is féltékeny lennék fordított esetben még ha nem is ennyire. Mindenkinek szálka a szemében valamilyen szinten az ex, ha tartják a kapcsolatot!

2011. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nézd, lehet nem szép dolog, de így helyes! Muszály neked mindenáron az exeddel beszélgetni? Mit akarsz még tőle? Jó hogy barátság, de már van egy gyerek. És ha féltékeny? Akkor is neki is van egy élete, egy másik oldal. Ő is kérdezhetné itt, hogy a férje exe így úgy. Elhiszem, hogy nem ártasz, de hagyd éljenek és ne legyen vita ebből, fölösleges csak ezzel ártasz.
2011. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ilyen megtörtént több barátommal és elmondom neked mért van ez:A csajszi nem akarja a pasit elveszíteni,hagyja hogy felcsinálja,azaz kevésbé találkozzatok,és végül nem akarja hogy az exed visszamenjen hozzád ezért mondta neki,ha nem akarja őt elveszíteni meg a gyerekét akkor lemond a barátságotokról.Az Exednek sajnos nincsen választása,a csajjal kell már maradjon a gyerek miatt és ez a gond a legtöbb emberrel,hogy a gyerekkel meg lehet zsarolni a másik felet...
2011. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"A csajról szinte mindenkinek megvan a véleménye"

ezt muszáj volt kiragadnom. érdekes, hogy minden nő ma született bárány ma magáról van szó. aztán mégis tele van a világ öntelt ri*bancokkal! persze sosem "én" hanem a "másik" a kur*va! mert a sok száz kérdés amikor valamelyik pi*csa megkérdezi, hogy mit csináljon amikor összejött egy férjes palival... persze a csajok megvédik, hogy a pali a hibás. aztán amikor oda jutnak, hogy őket csalják meg akkor mégis a másik lány a ri*banc! nehezen lehet értelmezni amit írsz, mert nem túl összefüggő, de! szerintem a feleségének joga van megszabni, hogy már pedig piszkosul nem akarja, hogy beszéljen veled. neked meg semmi közöd hozzá! és nem értem, hogy mi esik rosszul? tényleg semmi közöd hozzájuk, és a szavaidból ítélve sem vagy beképzelt... ááá dehogy. végülis sikerült lepi*csáznod a csajt és kapásból már rusnya is lett, de még a barátain kívül mindenki utálja... hát kár belé a levegő! bezzeg te vagy a tökély!

2011. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen te semmivel se vagy különb annál a "szemét csajnál".


Az exed már férj, gyereke lesz a feleségétől. Te pedig az exe vagy érted? A legtermészetesebb ösztön a feleségétől, hogy nem akarja, hogy beszéljen veled - hozzátenném: senkit nem érdekel, hogy miről beszélsz vele. A felesége csak azt akarja elérni, hogy ne tedd.

2011. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kösz a kommenteket!mint már mondtam nem beszéltem a pasival jó régen mióta összeházasodtak!még ha nehéz elhinni én nem vagyok az a beképzelt p*csa és igen...a csaj tényleg olyan amilyennek leírtam és nem...nem akarok tőlük semmit csak tényleg rosszul esik hogy ilyen trágya módon viselkedik nem csak velem hanem a pasi családtagjaival!én békén hagyom őket a csaj írt rám nem én kezdeményeztem!nem tudom ti mit szólnátok ha a semmiből csak úgy a képetekbe vágnának undorító dolgokat!elhiszem hogy féltékeny a csaj mert lehet hogy én is az lennék de tényleg nem értem őt!bár ő mindenkire féltékeny még a pasi nővérére is szerintem amilyen csúnyán viselkedik vele!pedig arany szíve van a nővérének!:)amúgy olyannak hisztek amilyennek akartok nem zavar én csak az igazságot írtam le! és még egyszer mondom én nem zaklatom őket,komolyan nem beszéltem a pasival lassan 1 éve!
2011. máj. 11. 22:50
 9/12 anonim ***** válasza:

héhaver, tekis nőgyölölő :D


amúgy ja, én úgy veszem észre, hogy MINDIG a pasi a szemét.

2011. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hééé...egy szóval nem mondtam hogy a pasi a szemét...na jó talán kicsit bunkó volt velem de nem őt hibáztatom sőt senkit se csak szomorú vagyok a csaj miatt! igaz is...nem kéne velem így beszélni sőt 1 nőhöz se,akkor beszélj más nőkhöz így mikor anyukádhoz!:(szerintem normálisan is megértem,nem vagyok akkora idióta még!:(
2011. máj. 11. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!