Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fotózára való felkérés mennyir...

Fotózára való felkérés mennyire lehet "hiteles"?

Figyelt kérdés

Az egyik közösségi oldalon találtak mostmár nem először.Az érdekelme vajon mennyire nézik meg a lányokat akiknek elküldik a "felkérést" vagy ez is csak találomra működik hogy több tucat lánynak elmegy a levél aztán legfeljebb jót röhönek rajta ha másra számítottak?

Nem tartom magam hűde rondának de fotózásra alkalmasnak sem inkább az átlagos kategória.Ezért furcsállom hogy ilyen jellegű levelet kapok és kíváncsi volnák mennyire lehet ez komoly.

valakinek tapasztalat e téren?De véleményekre is kíváncsi vagyok.


2011. máj. 13. 19:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Fotózásra bocsánat*
2011. máj. 13. 19:14
 2/10 anonim válasza:
Nem tudom mennyire hiteles. Mondjuk kb. 2-3 hete én is kaptam egy ilyen levelet az egyik közösségi oldalon. És a barátnőm is megkapta ugyanazt a levelet.
2011. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj el, veszíteni nem veszíthetsz. Ha pénzt akarnak fizettetni veled (bármilyen dumával: testtekercselés, portfóliófotózás, regisztrációs díj, bármi), akkor mindenkinek elküldték. Ha nem, akkor még érdekes is lehet a dolog.
2011. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Aha!na ez nekem így máris sokatmondóbb..:)

Könnyen lehet akkor hogy valóban küldözgetik világba aztán legfeljebb a helyszínen valakit " kikosaraznak."

Annyira nem érdekelt a lehetőség de elgondolkodtatott.

2011. máj. 13. 19:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Előző:ez érdekes amit írsz az egyik ingyenes lett volna utóbbi levél pedig amit kaptam aszerint 15ezer a fotózás...Mindenre hivatkoznak benne és azzal támasztották alá hogyha én magam mennék százezer körül kellene fizetnem egy sorozatért így viszont mindenkinek nagyon megéri + ezzel akár be is válogathatnak egy magazinba...abban az esetben visszakapom az összeget.
2011. máj. 13. 19:30
 6/10 anonim ***** válasza:
minden lánynak elmegy ez a levél, az igazi ügynökségek nem így keresik a tehetségeket..
2011. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, én egy hete kaptam ilyen levelet. Több ismerősömmel együtt... :/
2011. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kamu...rengeteg ilyen "ügynökség" van... csak ki akarják húzni belőled a pénzt. ahol én voltam ott nem kértek, hanem azt mondták, majd a esetleges munkánál kapott fizetésből vonják le.
2011. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is kaptam ilyet, sztem mindenkinek elküldik aki nem bányarém
2011. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ,én is sejtettem h ez nem lehet olyan komoly.
2011. máj. 14. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!