Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha bemegyek valami üzletbe és...

Ha bemegyek valami üzletbe és elkezdem felpróbálni a melltartókat, akkor elhiszik, hogy nem magamnak vásárolom?

Figyelt kérdés
Nekem majdnem ugyanolyan mellem van mint a barátnőmnek(tömegből kifolyólag),és ajándékot akarok neki venni,de nem tudom a pontos méretét csak azt hogy kb ugyanakkor mint az enyém...
2011. máj. 13. 20:43
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Faszt fogsz te 3 hónap alatt, nem lefogyni. Ennyi pénzből már vettél volna egy kondibérletet, de te nem azon vagy, hogy lefogyj, hanem hogy megemeld a melleidet. Brutál.
2011. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
de hogy látszik a melltartó bevágása??hova vág be?mi vág be rajta?Átlátszik a sötét pólón a pántja meg a kapocs kidudorodik vagy mi??
2011. máj. 14. 17:52
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
igen...nézzél tükörbe, ha már nőt még nem láttál.
2011. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

Basszus,mi a frásznak emelje fel a csöcsödet?!

Hidd el látni fogja mindenki és nagyon nagy szégyen lesz,de szerintem kamu az egész!

Ha meg nem áruld már el,hogy hány éves vagy és hány kiló!

2011. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
kb 1 hét múlva 17 éves vagyok...169 cm és 87 kg
2011. máj. 14. 20:01
 36/52 A kérdező kommentje:
És azért akarom,hogy fölemelje,mert ha nagyon lóg,akkor az még gázabb!!Ha meg a nagy hasamra rálóg,akkor meg mégnagyobb lesz!Viszont így ha felnyomom őket,akkor meg a hasamon se lesz semmi,egy ideig,és a melleim is fönt lesznek,nem fognak össze vissza csámbolyogni pld séta közben iskolába menet és rájöttem,hogy sportmelltartót is venni fogok,de azt nem fogom felvenni iskolába meg sehova,csak futáshoz...
2011. máj. 14. 20:05
 37/52 A kérdező kommentje:
amúgy meg ha átlátszik a kapocs meg a pánt,gondolhatják,hogy valami trikó vagy valami hasonló van a póló alatt nem?
2011. máj. 14. 20:11
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

Úristen ne legyél már ennyire fap*csű!!! Nézd már meg az osztályodban a lányokat, simán ki lehet venni, hogy kin milyen melltartó van, csak azért nem olyan feltűnő, mert természetes. Egy pasin nem az. És a melltartópánt elég félreérthetetlen.


A szüleid mit szólnak hozzá? Ez már tényleg beteges.

2011. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
a szüleim nem tudnak róla...am meg nem beteges,csak praktikus...
2011. máj. 14. 20:48
 40/52 A kérdező kommentje:
am meg az igaz,hogy a lányokon seperc alatt meg lehet mondani,hogy milyen melltartó van...de ők feszülős pólókat,meg majdnem átlátszó pólókat hordanak,meg most hogy topokat is hordanak,így néha a melltartó kapocs is meg a pánt is látszik,de én nem fogok semmi mást a melltartóra felvenni,csak pólót,és nem biztos ,hogy nem női pólót,tehát azért pasin szerintem nem olyan könnyű megállapítani,hogy melltartó van-e rajta vagy nem...nem igazam van?
2011. máj. 14. 20:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!