Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha bemegyek valami üzletbe és...

Ha bemegyek valami üzletbe és elkezdem felpróbálni a melltartókat, akkor elhiszik, hogy nem magamnak vásárolom?

Figyelt kérdés
Nekem majdnem ugyanolyan mellem van mint a barátnőmnek(tömegből kifolyólag),és ajándékot akarok neki venni,de nem tudom a pontos méretét csak azt hogy kb ugyanakkor mint az enyém...
2011. máj. 13. 20:43
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Utolsó...igazad van jó duma,és mivan? ha nem neki kell??hanem mondjuk nekem,mert zavar hogy lóg,amíg le nem fogyok,és pld a push-up melltartó,amit venni akarok,az felnyomja és akkor nem lötyög,mint két nejlonzacskó teli vízzel!!ugyse megyek oda többet vissza...nem?
2011. máj. 14. 13:21
 12/52 anonim ***** válasza:
74%

nincs valami jó barátnőd? mert akkor vidd el őt és akkor olyan mintha ő próbálná de aztán te mész be felpróbálni.

Amúgy szerintem ha valaki meglát melltartóban és ha dagadtabb vagy látszik hogy az van rajtad sosem mosod le magadrol!

vegyél inkább ilyen topszerűséget amit a sportolók és az is megtartja kicsit a melled.

2011. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
linkelj be légyszi egy olyan topot amire gondoltál!Amúgy meg hogy látszana már a melltartó?Ezt magyarázd el nekem légyszi!Eddig lötyögött a mellem,most meg fel lesz emelve!Azért nem olyan nagy a külömbség a kettő közt!Amúgy meg ma délelőtt elmentem egy boltba...felpróbáltam 4-et,mire megtaláltam az igazit!Én is meglepődtem:80B mellem van!!De hazafele pld a buszon nem látszott a melltartó (remélem:sárga melltartó-kék pólón)
2011. máj. 14. 14:05
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy!
2011. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Nem beteg vagyok,csak próbálok ésszerű megoldást találni egy ideiglenes problémára...és erre a problémára a melltartó bizonyult a legjobb megoldásnak!

Attól függetlenül az előző még mindig linkelhet topot,ha szépen megkérem


Ilyet vettem: [link]

2011. máj. 14. 14:20
 16/52 A kérdező kommentje:
Ez emelte meg a legjobban (alulról)és ebben lötyögött a legkevésbé!
2011. máj. 14. 14:21
 17/52 anonim ***** válasza:
100%
De miért SÁRGÁT????? Ez vagy nagyon kamu kérdés, vagy nagyon buta vagy.... fehéret és feketét kellett volna venned, ha már mindenképp akarsz...fehér póló alá fehéret, fekete alá feketét...
2011. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés, hiszen a kérdésben még a barátnődre fogod, most meg már magadnak kell. Hagyjad már, egészséges férfiember a gondolattól is rosszul van, hogy melltartót vegyen, te meg azon rugózol, hogy melyik emeli meg jobban a melled...
2011. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
azért sárgát,mert az volt csak a boltban!
2011. máj. 14. 14:35
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, minden fehérneműboltban van melltartó mindenféle színben...
2011. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!