Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha bemegyek valami üzletbe és...

Ha bemegyek valami üzletbe és elkezdem felpróbálni a melltartókat, akkor elhiszik, hogy nem magamnak vásárolom?

Figyelt kérdés
Nekem majdnem ugyanolyan mellem van mint a barátnőmnek(tömegből kifolyólag),és ajándékot akarok neki venni,de nem tudom a pontos méretét csak azt hogy kb ugyanakkor mint az enyém...
2011. máj. 13. 20:43
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
akkor elmegyek...és veszek feketét meg fehéret is!Azért vettem sárgát,mert az semilyen szín alatt nem látszik át(se fekete,se fehér,se zöld,se hupilila-->semmi),és így akkor egy melltartóval meg van oldva a probléma!Tesiórára meg úgyse biztos,hogy felveszem fehér póló alá!
2011. máj. 14. 14:43
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát a sárga pont hogy átlátszik. Hány éves vagy egyáltalán? Inkább fogyj le, mert ez így hipergáz. Ha az osztálytársaid meglátják, sose mosod le magadról.
2011. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

fekete alatt?meg kék alatt?meg egyáltalán sötétebb szín alatt?Amúgy meg most vagyok egy fogyás elején...most indítottam be,de amint mondottam,ez csak ideiglenes megoldás!

Miért?mit gondoltál?fehér pólóban meg sárga melltartóban fogok iskolába menni,meg a várost abban fogom járni,amúgy meg 1 hét múlva 17 éves vagyok

2011. máj. 14. 15:04
 24/52 A kérdező kommentje:

[link]


ilyenféle topra gondoltatok??ez megtartja szerintetek a mellett?És ha én ilyet felveszek,akkor nem nézek ki benne furcsábban,mintha melltartót vennék fel meg pólót?

2011. máj. 14. 15:08
 25/52 anonim ***** válasza:

Hát a női melltartónál furcsábbat nem tudsz felvenni :S


Szerintem kamuzol, mert mellébeszélés az összes kommented, egyik a másiknak ellentmond.

2011. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
mivel mondtam ellent és minek?
2011. máj. 14. 15:20
 27/52 A kérdező kommentje:
de a női melltartó NEM LÁTSZIK!!hacsak az nem tűnik fel a többiknek,hogy az eddig lógó mellű most felemelt mellű lett,és van egy vonal hátul keresztbe a pólóján!!!A melltartó a legkevésbé feltűnőbb darab,amit választhattam,a top meg nemhiszem,hogy olyan jó lenne,amit belinkeltem!
2011. máj. 14. 15:27
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
Aha, és mikor tesiórán öltözöl? Neked tényleg nem sérti az önérzetedet, hogy női melltartóban flangálsz? :S
2011. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

Ugyonezt a melltartót linkelte be valaki,hogy nem votl nála 4000ft pedig megakarta venni a barátnöjének és hogy szerintünk megvegye-e ennyiért is. Te voltál?

Amugy szerintem ha már melltartó (ha dagadt vagy igenis meglátszik hogy vanrajtad mert bevág!) és legalább ne ilyen nőiesett vettél volna.. Akkor vegyél ilyet.

[link]

sima egyszerű sportmelltartó szerintem még annyira nem is gáz mint ha csipkés,és ez tényleg tartja,arra lett kitalálva h csajoknak sport közbe ne libegjen a mellük összevissza.

2011. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

amíg le ne fogyok (kb 2-3 hónap),addig nem

de lehet hogy veszek egy sportmelltartót a sárga helyett,a sárgát azért vettem,mert nekem nem az volt a lényeg,hogy ne himbálódzon mindenfelé,hanem hogy fölemelje őket(lógtak nagyon,pont rá a hasamra,és így látszatra növelte azt is...így meg ha fel vannak emelve,akkor a hasam is visz.kisebb,és a mellem is fel van tolva(nem lóg)

Értitek?

2011. máj. 14. 15:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!