Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok vagy...

Szerintetek szép vagyok vagy rondaa? (Öszintén muszáj tudnom mert én nem tartom magam annak)

Figyelt kérdés

Ha szerintetek szép vagyok irjátok le hogy mi tetszik benne! Ha csúnyának tartook irjátok le hogy mi ronda bennem és min változtasak! Kérleeeek



[link]


2011. máj. 14. 17:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem lenne baj, ha látszana is az arcos, magyarul, ha a kamerába néznél és nem lefelé. Igy leginkább a szemüveged, a hajszined meg a csatod látszik.

A csat szine viszont abszolút nem illik a hajad szinéhez. Ezen kivül a szemhéjfestésed szine borzalmas, olyan, mintha odavertek volna.

2011. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem szép. Nekem tetszel. Talán a szemöldöködet ennyire nem kéne kihúzni. Valódi vörös? Mert azt imádom.


17/F

2011. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a képből nehéz bármit mondani

Nem tudtál volna olyat feltenni ami pl szemből van?


Amúgy a szemöldöklöd nem szép.

Nagyon mű, nem természetes

2011. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
*szemöldököd
2011. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy olyan képet amin szemből vagy fényképezve mert ebböl így rohadtul nem tudunk megállapítani semmit az ég világon.
2011. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A hajad tetszik, más meg nem látszik rendesen a képen.
2011. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
nekem nagyon nem tetszel,bocsi,de az én ízlésemnek kicsit csúnyácska vagy. de ha ez megnyugtat, én rettentő válogatós vagyok, tényleg csak a nagyon szépek tetszenek, de van, hogy még azok se!
2011. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

a hajadnak jó a színe, illik a bőrödhöz. a csatt,meg a szemhéjfesték nem hozzád való (hajad és bőröd színéhez)

a szemöldöködet,meg inkább növeszd vissza, nagyon mű

a többi meg nem látszik

2011. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
háát köszönöm az eddigi válaszokat (ebböl látszik hogy senki nem tökéletes se én se ti)
2011. máj. 14. 17:58
 10/23 A kérdező kommentje:
ha nem áll jól ez a smink milyet használjak?
2011. máj. 14. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!