Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok vagy...

Szerintetek szép vagyok vagy rondaa? (Öszintén muszáj tudnom mert én nem tartom magam annak)

Figyelt kérdés

Ha szerintetek szép vagyok irjátok le hogy mi tetszik benne! Ha csúnyának tartook irjátok le hogy mi ronda bennem és min változtasak! Kérleeeek



[link]


2011. máj. 14. 17:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
kérdező ki javítanálak mert azt mondtad,h mondjuk el mi nem tetszik rajtad nekünk,ha te rondának látod magad mit vársz mi gyönyörűnek nézzünk?!
2011. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
dehogy!!! bocsi rosszul irtam le!!! de azért szarul esett amit irt de mind1
2011. máj. 15. 19:37
 23/23 anonim ***** válasza:
Hogy tehetsz össze rózsaszínt a vörössel? A rózsaszín tilos a pirossal, mert undorító, igénytelen, csúnya, és erre Te összerakod a vörössel. Nem szép a hajad, biztos nem eredeti vörös vagy, ez az az igazi festett fakó narancssárga vörös. (Megjegyzem a narancssárga sem megy a rózsaszínnel.) Milyen színű a szemed? Olyan sminket használj.
2011. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!