Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok vagy...

Szerintetek szép vagyok vagy rondaa? (Öszintén muszáj tudnom mert én nem tartom magam annak)

Figyelt kérdés

Ha szerintetek szép vagyok irjátok le hogy mi tetszik benne! Ha csúnyának tartook irjátok le hogy mi ronda bennem és min változtasak! Kérleeeek



[link]


2011. máj. 14. 17:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
valami egyszerűbbet. vagy szájat, vagy szemet hangsúlyozz! ez alapvető. ha mindig ilyen rúzst használsz, akkor a szemhéjadra már csak valami testszínűt rakj, v esetleg tus,meg szempillaspirált. és nem muszáj ennyire lapítani a hajad.túrj egy kicsit bele, száríts nagy körkefével-és akkor lehetsz dögös vörös
2011. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagy, szép vagy, de tudd meg! Hófehérke százszor szebb!
2011. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
18:27-es (ez kemény) XD uristen -.-"
2011. máj. 14. 18:40
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kíváncsi vagy rá, akkor ne szégyelld az arcod, és rakjál fel egy olyan képet, amin az arcod is látszik (mivel az fontos), mosolyogsz, és talán még a többi részed is látszik, hogy az alakról is véleményt tudjon mondani az ember.


OFF: miért a mosdón jut eszébe egy csomó csajnak fotózkodni? Ez nekem rejtély.

2011. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
mert ott van tükör :)
2011. máj. 14. 19:47
 16/23 anonim ***** válasza:
hát ami nem tetszik az a szemfestéked,és a szemöldököd borzalmas!!! ne szedd ki ennyire és pláne ne húzd meg ceruzával,látom szereted a rózsaszínt mert a csattod és a sminked is olyan de nem áll neked olyan jól használj vlm más színt pl szürke,fekete de nem erősen...az arcidra meg rakhatnál arc pírt mert nagyon fehér
2011. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
aha értem
2011. máj. 15. 10:52
 18/23 anonim ***** válasza:
de amúgy ronda nem vagy ha ettől tartasz inkább átlagos
2011. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
nekem az egyik évfolyamtársam jut eszembe, annak is ilyen ronda a haja: vörösre festette, hullámcsattal fogja vissza így a frufruját, a haj fazonja meg csak simán sz@r. túl sok rajtad a smink, és ezen kívül mást nem is látni. tegyél fel egy képet szemből is.
2011. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
18:50-es hát elég aranyos vagy! én csak annyit kértem hogy írjátok le azt hogy szép vagyok-e vagy nem!! nem azt hogy kritizálj végig! jó beképzelt .... lehetsz ha ilyet válaszolsz mi a francnak írtál kommentet te ......
2011. máj. 15. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!