Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüveges lányok! (? )

Szemüveges lányok! (? )

Figyelt kérdés

...Ti mit csináltok a szemüveggel a strandon?:S:D Úgy értem nekem pl. mindenhez kell szemüveg, rövidlátó vagyok, tehát távolra nem látok...nagyon nem. De ha kimegyünk a strandra, egy fürdőbe vagy a Balcsira leugrunk hát ott azért le kell venni...mégsem mehetek be szemüveggel a vízbe. De ha leveszem akkor meg olyan vaksi vagyok:S:D Örülök ha a lépcsőt megtalálom a vízhez...vagy ha kijövünk a törölközőmet vagy a papucsomat. Ha esetleg ismerőssel találkozok nem is ismerem fel vagy a vízben messzebb kerülök a haveroktól őket sem találom meg újra:S tök gáz. Mondjuk kontaktlencsével még nem próbáltam vízben, de szerintem pillanatok alatt elveszteném...vagy nem?

Ti ilyenkor mit csináltok?

Köszi előre is.


2011. máj. 18. 13:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Szia! :)

Próbáld csak meg kontaktlencsével, én azzal szoktam. Nekem egy napos van, ezért nem tragédia, ha elveszik, de ez eddig csak egyszer fordul elő, mikor tengerben szétcsapta a fejem egy óriáshullám :D

Balcsin szerintem tökéletesen jó, édesvízben nem is fog csípni ha kicsit belemegy.

Mondjuk nyitott szemmel ne ússz víz alatt. Ennyi :)

2011. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kontaktlencse a legjobb megoldás. Én most egy éve vagyok kontaktlencsés, és vissza nem térnék a szemüvegre. Ráadásul napszemüveget is tudsz hordani.
2011. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ha lenne pénzem és bírná a szemem, lehet én is kontaktlencsével próbálkoznék, de még sima medencés strandon is sikerült már nem egy ismerősömnek elhagyni. xD

Bár lehet ilyen okból csak veszek néhány napilencsét. xD

Én vakoskodom. Nem is nagyon járok strandra, mivel nem bírom a napot, amúgy a vízben nem gáz, és mindig van olyan a környéken, aki lát. :D A papucsom rikító sárga és tudom, hol teszem le, törcsit nem szoktam vinni, azt meg megjegyzem, hol hagytam a cuccokat. Az ismerősök meg tudják, hogy alapvetően szemüveges vagyok, tehát nem veszik zokon, ha nem látom meg őket, és köszönnek. :D Szóval nem megoldhatatlan. Aztán felveszem a szemcsim, ha nem vízben vagyok.

2011. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, arik vagytok:)
2011. máj. 18. 14:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez a problémám, de én szemüveggel járok be a vízbe. semmiben nem akadályoz. :) és nem is lesz baja.
2011. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak vizes lesz...:D Téged az nem zavar??
2011. máj. 18. 15:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
hát 40 fokban 1 perc alatt megszárad :)
2011. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én főleg kontaktlencsét használok, de van szemüvegem is.

Viszont szeretek csúszdázni, ugrálni a vízbe stb., és félek, hogy elhagyom a lencsét. Szóval ki szoktam venni, és szemüveg sincs rajtam a vízben. De lehet, hogy veszek majd én is pár napi lencsét a strandolós napokra. :D

2011. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem mind2 van..

kontaktlencsém még soha nem esett ki.:) csak ha jól megdörzsölöm a szemem.xD :D de ilyet nem szoktam :)

15/Ł

2011. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én kontaktlencsében szoktam lenni a vízben, nyugi ha nem nyitogatod a víz alatt a szemed nem jön ki. amikor pár éve nem volt kontaktlencsém akkor szemüveg nélkül voltam, és nem találtam vissza hogy hol vagyunk. nagyon gáz volt... :D
2011. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!