Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüveges vagyok . Mit tegyek?

Szemüveges vagyok . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6.osztlyos lány vagyok. és csak én vagyok szemüveges az évfolyamból.nem vagyok túl népszerű.nincsen legjobb barátnőm mert mindig jön egy új lány a suliba és érte elhagynak. ráadásul ha valakivel egy délutánt töltök a legjobb barátnöi(3-masával BFF-ek,mindenkinek van LB-je) alaposan elbeszlégetnek velem és elérik hogy mindenki utáljon.ilyenkor csak Szonja a barátom de ő mindig mindenkinek a barátja .mellesleg a két legjobb barátnője a két legmenőbb csaj.

szóval,hogy érjem el hogy legyenek barátaim?



T.D.


2011. júl. 8. 21:27
 1/4 anonim válasza:
mi a köze ennek azzal, hogy szemüveges vagy?
2011. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha azt hiszed, hogy a szemüveg miatt nem vagy népszerű,akkor túl sok brazil sorozatot nézel. Az egész csak hozzáállás kérdése, beszélgess másokkal. Nem hiszem, hogy csak Szonja a barátnőd. Főleg, ha a legnépszerűbbekkel haverkodik és mégis a barátnőd, akkor könnyen tehetne az érdekedben valamit. Nem szokott lenézni vagy megalázni? Itt most nem brutális dologra kell gondolni, hanem pl feltűnően flegma lesz veled, ha mások is a közelben vannak, vagy ugyanúgy bánik veled, mint a többiek és csak akkor nyalogatja a sebeidet, amikor ketteseben vagytok? Nekem jutott ilyen kettő is, különböző időben és helyeken. Az illető néha kifikáz téged mások előtt, elejt egykét bizalmasabb információt rólad, kiröhög a hátad mögött és emiatt a többiek sem fognak foglalkozni veled. Ez persze nem száz százalék, csak a tapasztalat beszél belőlem. Ha ilyen a lány, akkor próbálj kevésbé ragaszkodni hozzá, mert minél több idő telik el, annál nehezebb kikerülni az ilyenek bűvköréből. Téged manipulálhat, a többiek előtt meg rossz színben tüntet fel.
2011. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a szemüvegnek ehhez semmi köze,manapság a szemüveg akár szexi is lehet :) öltözz divatosan,mosolyogj sokat és jobban elkezdenek majd veled dumálni:D am ne menj mindig ez a szonja után,mert az kicsit irritáló tud lenni(tapasztalat mind2 oldalról tapasztaltam) és azt fogja hinni h bármit megcsináltathat veled,mert mindig ott mész utána...egyedül ülj le a suliban a folyosón egy padra, hallgass zenét,vagy sétálj picit egyedül pl a büfébe,v vidd el a másik terembe a táskád...

régen én se tudtam egyedül lenni,de most évv végén már egyedül maradtam kicsit a padon,egyedül mentem sulia,egyedül mentem le és föl,és nem olyan elhagyatott érzés

2011. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szemüveg csak egy jó kifogás, valami más defektes nálad. A népszerűtlenségnek inkább az szokott az oka lenni, ha igénytelenül nézel ki, a te korodban még nem vagy divatmajom, csendees vagy, magadért ki nem állnál, másokért még úgy se. Utánozós vagy, kullancs vagy, és ét percig nem lehet egyedül hagyni anélkül, hogy halálosan megsértődj. Nincs önbizalmad. Nagyon különc vagy. Túl magadba forduló. Stb.

Inkább ezeken gondolkodj, és ezzel kezdj valamit. 5. óta vagyok asszem szemüveges, ennek ellenére áltsuliban, gimiben és egyetemen is jócskán voltak/vannak barátaim. De ha mindenáron a szemüvegre akarod fogni, keress egy klassz keretet, ami neked is tetszik, vagy ha már kifejlődött a szemed teljesen, hordhatsz talán kontaktlencsét.

2011. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!