Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyorsan megszokják a környezet...

Gyorsan megszokják a környezetében azt, ha aki hirtelen szemüveges lesz? Nem leszek nagyon furcsa elsőre?

Figyelt kérdés

Most kaptam, és még nagyon fura. Divatos a keret, tetszik is, meg minden, de nagyon másnak érzem magam benne.

Másoknak is nagyon fura leszek?

Olyan a szemüvegem, hogy mindig kell hordanom.


2011. márc. 26. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:

szerinted ki az aki nem hirtelen szemüveges? :'D

egyik nap nincs-másnap van...:D

lehet,hogy majd eleinte cikiznek,de ne foglalkozz velük. nevesd ki őket. : D és majd abbahagyják.

de viszont az is lehet,hogy majd dicsérgetnek. ^^


14/L

2011. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem gyorsan. Nekem nem állandó van, csak órán hordom, és senkinek sem tűnik fel. És másnál is, megnézik hogy igen, szemüvege lett, aztán ennyi. Magadat lehet furának látod, de mások 1-2 nap alatt megszokják.

A cikizés korfüggő is, középsuliban pl. már egyáltalán nem ciki a szemüveg, megjegyzik hogy jól áll vagy annyit se aztán kész. Nagyon sok embernek van szemüvege manapság.

2011. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akivel először találkozol szemüvegben, mindenki csodálkozó arcot fog vágni és kérdezgeti a szokásost: hát te mióóta vagy szemüvegesss???? Hogyhogy???? stb. Előfordul hogy 1-2 ismerőssel csak pár hét múlva találkozol, akkor kezdődik elölről az egész :D De ha nem retardáltak a körülötted lévők, akkor nem fognak csúfolni, meg piszkálni vele. Egyébként lehet hogy megdicsér valaki, hogy szemüveggel sokkal szebb az arcod, lehet hogy kiemel valami előnyödet, amit eddig nem is tudtál ;) Remélem nem szégyelled!! Valaki pl szebb szemüveggel, mint anélkül ;) Majd megszokja mindenki :)
2011. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok, dolgozom. Munkahelyen,felnőttek egész biztosan nem fognak csúfolni, attól nem tartok.

Csak egy kis biztatás kellett, mert amúgy sem szeretek, ha sokan néznek, úgymond "csoda" tárgya meg végképp nem szeretnék lenni. Remélem tényleg hamar megszokják:)

2011. márc. 26. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem ahamr megszokják, ha már egyszer látnak, akkor utána már nem lesz új másoknak sem, hidd el:)

ezen ne aggódj:)

remélem segítettem:)

2011. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*haamr bocsika elírtam:)
2011. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

xDDDD

és megint:D

szóóóóóval hamar:D

bocsi:$:)

2011. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar megszokják, először kicsit furcsa lesz, aztán 2-3 nap múlva már olyan, mintha eddig is az lettél volna. Velem is így volt.:D
2011. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Utolsó, neked is:) Jó tudni, hogy más is van így. na, holnap megyek először. Várom is meg nem is.
2011. márc. 27. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!