Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiaknak komolyan a...

A férfiaknak komolyan a playmate típusú nők jönnek be?

Figyelt kérdés
Pl. Voksán Virág, Kelemen Anna, Hargitai Bea stb.
2011. máj. 22. 15:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kérdező:ugye jól sejtem,hogy kikosaraztak egy műanyag csajjal szemben?Egyébként nekem egyáltalán nem tetszenek,meg sem bámulom őket.

Nekem a picit husisabb lányok jönnek be,de nem is a kövérek.

Egyébként visszakérdezve a saját példámra:

Lányok,nektek miért a kigyúrt majmok tetszenek?

2011. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha képen kell nézegetni, én is inkább egy szépen kidolgozott testű, markáns arcú férfit nézegetek. Esztétikai élmény.

De, itthonra nem kellene, egyszre volt ilyen, szó szerint óránként nézegette magát a tükörben és a külseje körül forgott minden.

A férjem - nekem legalábbis - jóképű, de a magazinok nem kapkodnának érte, a hátsójával barátkozik a gravitáció meg van némi úszógumi is. Ha nem ismerném, biztos nem akarnám a meztelen fotóját nézegetni - szemben egy görög félisten kinézetű férfiéval. De mivel ismerem, a görög félistenek maradnak esztétikai élménynek, a férjem meg hús-vér ágypartnernek :)

2011. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
69%

Ezt kimondta neked kérdező??

Nekem személy szerint soha nem jöttek be az ilyen fajta nők!

Nekem az ilyen típusu nők a gyengéim az ilyennek van lelkük már ránésre is!

Nekem pl ő az etalon!



[link]

2011. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
15:31 Nekem egyszerűen a sportosabb izmosabb férfiak jönnek be. A vékonyakat nem bírom. Azért mert valaki kigyúrt még nem beképzelt, ők is olyan átlagosak mint a többi. Minden típusba van rosszabb és jobb természetű. Ha a férfiak többsége elvárja,hogy egy nőnek alakja jó legyen akkor ez vissza felé is elvárható.
2011. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

15:31

Ugye jól sejtem,hogy kikosaraztak egy kigyúrt majommal szemben? :P

2011. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Lányok,nektek miért a kigyúrt majmok tetszenek?"


Nekem nem tetszenek, ha a nagyon kigyúrt kopasz pasikra gondolsz, akik a fele szabadidejüket a kondiban töltik..

Viszont, az izmok tetszenek a férfiakon de csak addig amíg normál határokon belül izmosak. A szálkás izomzat nekem nagyon tetszik, az pont jó. De ezt csak úgy fogod megérteni, ha elmondom azt is, hogy te is megnézed gondolom a formás popsikat, vagy melleket..Mi nők, így vagyunk az izomzattal is. Megnézzük és tetszik is nekünk. DE.. nekem pl tetszett már pocakos pasi, és vékony alkatú is akin nem volt semmi izomzat de még is megfogott benne valami..

2011. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16.01-es:))))))))))
2011. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
engem pl. kifejezetten taszít, ha egy férfinak kidolgozott izmai vannak. képen sem szeretem nézegetni. 21L
2011. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

playmate... meg amiket fesoroltál mellé.. én láttam márolyan playmate "típusú nőt"(playmatet) is aki nem ugy nézki mint voksán,anna,bea... Ottvan Sara egy példának


[link]


ő is playmate...gyönyörű..


a kérdésed inkább:



A férfiaknak komolyan a műnők jönnek be?

Pl. Voksán Virág, Kelemen Anna, Hargitai Bea stb.


és erre a válaszom ,hogy: bejön este elmegy reggel kb ennyire jönnek be;)

2011. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Voksán Virág gyönyörű nő akinek van esze is a többiek nem jönnek be de Virág nagyon!!!
2011. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!