Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mással is van ez így, komolyan...

Mással is van ez így, komolyan gondolhatják, vagy csak meg akarnak nyugtatni?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy szerintem én teljesen átlagon aluli külsővel, arccal rendelkezem, szóval mondhatjuk úgy, hogy nem vagyok szép, még átlagos sem, és emiatt egyáltalán nincs semmi önbizalmam.

DE a barátaim szerint meg tök szép, helyes arcom van, meg jó alakom, de én nem hiszek nekik, szerintem csak azért mondják, hogy ne "izéljek" ezen. Nem tudom, hogy komolyan mondják-e ezeket ... :S

Tudom, hogy kép nélkül nehéz erre mit mondani, de NEM szeretnék ide képet feltölteni, mert szerintem az elég gáz ... :S

18/L


2011. máj. 22. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor küldj e-mailt és megmondom mi jó és mi nem :D 18/L
2011. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

rendben :)

mail cím?:)

2011. máj. 23. 00:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is, őszinte leszek. :) 18/L
2011. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lilla93@freemail.hu
2011. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na hát akkor :) Az alakod tényleg jó,amúgy olyan kézilabdás alkat vagy.A frufrudat szerintem vagy vágasd le teljesre vagy növeszd le,amúgy a hajad színe nagyon tetszik.Nem vagy átlagon aluli lány,inkább azt mondanám,hogy sokat ki lehetne belőled hozni,ha kicsit nőiesebb lennél.Itt a nyár,lebarnulsz,nem tudom,hogy ki vagy-e sminkelve a képeken,de egy kis smink mindig jót tesz,főleg szempillaspirál.Biztos vagyok benne,hogy jól áll a copf,a fogaidat pedig ne takargasd,mert szép a mosolyod!:)
2011. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ez meglepett :$

köszönöm

épp a frufru növesztés kellős közepén vagyok :) (a hajam pedig festve van, de azt is lenövesztem, mert kicsit sok volt a festetés, és az eredeti is majdnem ugyan ilyen, tehát a lenövés alig észrevehető:) )

amúgy úszok :) ( ezt a kézilabdás alkat miatt:) )

smink csak nagyon kevés van rajtam, a szempillaspirállal pedig most ismerkedem :)

az öltözködésen pedig rajta vagyok, hogy változtassak :)

2011. máj. 23. 00:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem kérek képet, mert nem tudnék ilyen szakszerű választ adni :) de a legjobbat azzal tehetsz magadnak, ha elhiszed másoknak, hogy szép vagy, és te is elhiszed magadról. Legyen önbizalmad! Az önbizalom szépít :)
2011. máj. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, én csak megerősítettelek volna, hogy nincsen semmi baj, vagy mondtam volna valami jót, de látom már megoldották :P

(kesucsacsa@indamail.hu , ha esetleg mégis kíváncsi vagy).

2011. máj. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos/szép lány vagy. Ápolt vagy, a hajad nagyon jól áll, szerintem ezen ne változtass, max. növeszd meg egy kicsit, ha szeretnéd, de a fazon nagyon jó. Elég magasnak tűnsz, az alakod annyira nem látszik, de a képek alapján nem lehet gáz, szép vékony vagy. Sminkekben próbálgasd, hogy mi áll jól, szerintem a pasztell színek jók lennének, mert elég bájos és természetes vagy, ezt ne rontsd el egy erős sminkkel. Ruhákból pedig ne bő fazonúakat válassz, de ne is latexet, a lényeg, hogy azért látszódjon az alakod, de ne minden porcikád. Kb. ennyi lenne. :)
2011. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!