Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire zavar titeket nőket...

Mennyire zavar titeket nőket a magas homlok egy férfin?

Figyelt kérdés

Elsősorban 18-30 év közötti nők véleményére lennék kíváncsi. :)

25F


2011. máj. 23. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

A tekintete számít, nem az, hogy hány centi a homlok...

Hogy mosolygós, hogy olyan fejeket tud vágni, ami valamiért bejön, ilyesmi.


De mitől magas a homlok? Alapjárat, vagy pedig kopaszodástól?

A kettő nem mindegy. Én speciel borzongok a kopasz férfiaktól, de van akinek meg csak az jön be, erről ennyit.

Viszont ha csak úgy magas a homlokod és zavar, akkor hagyd akkorára nőni a hajad, hogy legyen egy kis frufrud, és azt hagy lelógni. Optikailag alacsonyít a homlokon...

2011. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem eszembe sem jut főleg ha tetszik az illető.Nem az számít ha szeretek valakit akkor kit érdekel a homloka:)

Amúgy rengeteg frizura van ami előnyös a magas homlokúaknak.

2011. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy alapból kisfiúsabb az arcom, 21-22 évesnek néznek, és ha lehúzok kis frufrut homlokba azt mondják még kicsit fiatalít. :)

De őszintén akkor melyik az előnyösebb inkább ha kicsit fiatalabb vagy a magas homlok? Nekem úgy magas, hogy 2 oldalt homloknál nincs annyi haj, és úgy kell lehúzni ott tincseket, hogy takarja kicsit. De így is azt mondják magas a homlokom... :S :D

2011. máj. 23. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak úgy simán magas nem zavar, főleg, hogy nekem is magas. Amúgy egyik ismerősömnek meg nekem is mindig mondogatták, hogy a magas homlok azt jelzi, hogy okos az illető. Bárhogy is van, ez már úgy belém ivódott, hogy nekem már külön bejön a magas homlok:D

Viszont, a hajhullás miatti magas homlok nem tetszik(persze nem kizáró ok, ha kapcsolatról van szó), de mindenképp kezdenék vele vmit.

2011. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj szerintem sokkal jobb egy kisfiús arc, mint az a ujjdeférfias tulokfej, vagy az a tisztára macsós énvagyokatökéletes fej...


Én biztos szívesebben szeretnék beléd, ha odaraknád valami összevissza frufrunak és még kisfiúsabb lennél, mintha a fél fejed homlok lenne. Meg amúgy lehet csak te képzeled nagyon magasnak.

Növeszd meg legalább 5-7 centisre a frizut és menj el fodrászhoz, és mondd neki, hogy találjon ki neked valamit. Az ilyen szakik vágják, hogy milyen arcoz mi áll jól.


Aztán más kisfiús arcok úgy szoktak öregíteni magukon, hogy ilyen-olyan szakállat hagynak magukon. Esetleg még ebben is gondolkodhatsz. Bár az se minden nőnek tetszik. Nekem többnyire igen.


Nem tudom, segítettem valamit? :-)

30N

2011. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is magas a homlokom, így engem nem zavar. Viszont megnéztem a facebook profilod, és szerintem nagyon helyes vagy!:) Szóval ne aggódj!
2011. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
képeken egyáltalán nem tűnik nagynak, nagyon is helyes vagy, nincs miért izgulnod.
2011. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!