Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Karikák a szem alatt (képpel)....

Karikák a szem alatt (képpel). Mivel lehet eltüntetni teljesen?

Figyelt kérdés

Tehát nem csak látszólag, sminkkel szeretném, hanem végleg. Van valami, amit lehet rá szedni vagy kenni vagy akármi? Kb. egy éve ilyen és már nagyon idegesít, nem tudom, mitől.


[link]


2011. máj. 25. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Plasztikai műtét. Mással nem nagyon. Ha nem optikailag akarod eltüntetni korrektorral, meg nem érnek semmit a ránctalanító krémek (mert gondolom próbálkoztál velük, mondjuk erre szerintem már nem elég, ez tényleg genetikai örökségnek tűnik), akkor marad a műtét. Bocsi, hogy nem tudtam jobb ötlettel szolgálni. :(
2011. máj. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Naaagy, sötét karikák, nekem is hasonló van :(


Reggel hideg zuhany (serkenti a vérkeringést) arcradírozás, garnier karikák elleni golyós cucc, arckrém, szem előnyös sminkelése, sok sok víz ivása napközben (vízhiányt jelez a karikás szem), szem hűtő maszk - ezekkel lehet javítani az enyémen, de valamennyire mindig látszik :(


Ja és a barnulás is sokat segít, kevésbé látszik ha barnább az arcbőröd.

2011. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ugyanigy vagyok,és semmi se tünteti el.Reggelente korrektor,és még akkor is látszik. :(


Első:milyen plasztikai műtét ez?Nem hallottam még ilyenről.

2011. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én hallottam róla, feltöltik vagy saját zsírral ( a hasból) vagy valami más anyaggal...de az se tart örökké, és biztos iszonyatdrága :(
2011. máj. 26. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen 14 éves vagyok és kiskorom óta ilyen,nincs mit tenni genetikai...:(
2011. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!