Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszokni a körömrág...

Provokativ88 kérdése:

Hogy lehet leszokni a körömrágásrol?

Figyelt kérdés
annyiszor mar probaltam,de nem ment ... leszoktam es 3honap mulva ujra vissza szoktam ... :( lenne ra vlmi ötlet, buta valaszt nem kerek.
2011. máj. 27. 00:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
kezdj el más káros szenvedélyt pl pia drog... amúgy rágj helyette rágót
2011. máj. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
az nem valt be....
2011. máj. 27. 00:52
 3/26 anonim ***** válasza:
17%

Azt fogod hinni, hogy buta válasz, de nem.


A körömrágást egyfajta szorongás okozza, olyantól amit te 'elkövettél', te tudod és szorongással tölt el, hogy más is megtudja e sötét titkod.


Legegyszerübb példa erre: a maszturbálsz - jellemzően - rágod a körmöd. Ez okozza a szorongást, hogy ezt valaki látja rajtad, tudja rólad, kiderül és észre sem veszed a körmöd rágod.


Megoldás: (nem az hogy ne maszturbálj:P) fogadd el azt a helyzetet amitől szorongsz és persze vágd rövidre a körmöd és az inger megszünik magától.

2011. máj. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolso:

Nem kell itt az alszent pszichologus duma. Akkor ilyen alapon en 15 eve ragom a kormomet, az azt jelentene, 15 eve szorongok. Az igazsag az, hogy nyilvan a szorongas miatt alakulhatott ki de mar reg szokassa valt, es koze nincs az eredeti okhoz. En raadasul a 10-bol egyik kormomet nem ragom, mert olyan 10 eve roszul nyultam egy kosarlabda fele, begyulladt a kormom alatt, emiatt vegul leszedtek a kormom, es ahogy az uj megnott, ahhoz ugy szoktam hozza, hogy nem ragom, manapsag meg azt hasznalom pl. narancs pucolashoz. Lennenek amugy modszereim a leszokashoz, de igazan nem erdekel, nem akarom eroltetni. Anno volt egy fel ev, amikor nem ragtam. Ez nem olyan, mint a cigi, amit meg kell venni, elo kell venni, meggyujtani, ez mindig ott van a kezemen, 0 elokeszulet kell hozza, es majd hogy osztonosen jon, ha pl. varnom kell valamire, vagy zavarban vagyok, de siman is pl. egy eloadason ha unom.

2011. máj. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor ilyen alapon en 15 eve ragom a kormomet, az azt jelentene, 15 eve szorongok."


Vagy azt hogy 15 éve maszturbálsz:-)

És igen, ezt jelenti, ez egy nagy csoda lenne?

2011. máj. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Rágom a körmömet és rohadtul nem szorongok ne is akard bemagyarázni.

A körmöket valahogy rendben kell tartani, ha meg csúnyára sikerül a rágás akkor max körömreszelővel kiszépítem azt heló.

2011. máj. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
jo most ne maszturbalasol dumaljunk...a z termesztes dolgo azon ninc smit szegyelni aki meg szegyeli ne csinalja .. :) en biztos nem tartozom közejuk... :) köszi valaszt...en is leszoktam 3honapra szeek voltam gondoztam oket aztan jöttek vizsgak stb. es megint ragom...
2011. máj. 27. 01:13
 8/26 anonim ***** válasza:

"aztan jöttek vizsgak stb. es megint ragom"


Gondolom a vizsgák nem okoztak szorongást, boldogan és dalolva mentél, alig vártad hogy eljöjjön az idő.

2011. máj. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
jo lesyarom h jööttek vizsgak mar bocsi, en vlmi ellen szert szeeretnek ra...mert tök nyugi vagyok ,mar nem szorongok...jo az eletem...es ha jöttök ezzel a szorongassal akkor mar sehol se lehet varni egy normalis valaszt.
2011. máj. 27. 01:22
 10/26 A kérdező kommentje:
meg masztubalassal... azzal se gyere!!!
2011. máj. 27. 01:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!