Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a körömrágásról?

Figyelt kérdés

eddig nem rágtam annyira mint mostanába és ez tény hogy nem szép hogy lehetne leszokni róla?


előre is köszi mindenkinek


2009. okt. 31. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszertárba lehet kapni valamilyen rossz izű körömlakkot és ha próbálod rágni megundorodsz tőle :)
2009. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
4éves korom óta rágom.. 17vagyok.. nagyon sok akarattal le lehet szokni a kence egy igazi körömrágóson nem segít.
2009. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
azt a keserű lakk szerűséget én is próbáltam már,de attól még ugyanúgy rágtam a körmöm!!Nem segit semmit!!!Én ugy szoktam le,hogy rakattam fel műkörmöt,igy esélyem sincs a rágásra!!
2009. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
51%
Nyulj be a szarba és higgy nekem nem fogod többet rágni
2009. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

lekkozd ki (színes körömlakkal)és akkor nem fogod lerágni

én is így szoktam le :)

2009. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát vagy veszel egy olyan körömlakkott ami keserű én véletlen vettem meg és nagyon rossz íze volt pf...:S miss sporty Tech Care Brush meg még az van rá írva kis betűvel h körömrgás elleni ápoló lakk kb 500ft körül van v a drágább megoldás a műköröm:) reméelm tudtam segíteni
2009. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én amióta az eszemet tudom rágtam a körmöm 14 éves koromig, aztán anyum beiratkozott ilyen körmös tanfolyamra és engem vitt modellnek. csak előtte 2 hétig nem volt szabad rágnom a körmöm. nem kell mondanom két hétre való rágót kellett vennie.:D:D aztán csinált nekem francia manikűrt mindenkinek tetszett.:) és utána megint kilakkozta és megint. és annyira szép volt, hogy nem akartam lerágni. most is szép és erős a körmöm. szval sztem menj el manikűröshöz vagy csináld meg magadnak és rágózz..:)
2009. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Minden nap lereszeled tövig, így nem lesz mit rágnod. Ezt csinálod addig, amíg már nem jut eszedbe rágni. Akkor kezdd el egy kicsit növeszteni. Ha megint elkezded növeszteni, akkor tovább reszelgeted. Én így hagytam abba, ezzel a módszerrel meg is erősödtek a körmeim. Ma már csak akkor rágom/tépem le, ha bereped, és nincs nálam körömreszelő. Rajtam a színes lakk nem segített, a keserűt nem próbáltam, de szerintem azzal sem ment volna. Végső esetben tényleg műköröm.
2009. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*a második növeszteni helyett rágni
2009. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Vérbeli körömrágós VOLTAM.... Mindennel próbálkoztam. Keserű körömlakk, színes körömlakk, rágó, minden... Semmi nem használt. Aztán eszembe jutott, hogy egy pasinak biztos nem tetszene. És amikor tövig lerágtam, és már sebes lett, az csúnya volt:( Én úgy szoktam le, hogy mikor a számba vettem elkezdtem rágcsálni, de rágtam át, csak a számban volt. (ezt most is csinálom, van mikor lerágok belőle, főleg mert zongorista vagyok, és nincs ollónk, vagyis mindig eltűnik) Próbáld ezt! De nagyon nagy akarat kell hozzá!

2009. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!