Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Körömrágásról hogyan lehet...

Körömrágásról hogyan lehet leszokni?

Figyelt kérdés
Már kábé 5 éve rágom a körmöm,nem olyan nagyon durván.Mostanában már kezdek leszokni róla,de még mindig van amikor egy elkalandozott pillanatban a számban találom a kezem.Pedig nagyon odafigyelek rá.Tudtok valami tanácsot adni,hogyan tudnék leszokni róla teljesen?
2011. aug. 11. 12:22
 1/2 Tinker Bell ***** válasza:
Nincs benne semmi különös trükk. Erős akarat kell hozzá, semmi más. Én úgy szoktam le, hogy eldöntöttem, csak a kisujjamról rágom le,aztán arról is leszoktam. Ha lány vagy és megteheted akár csináltathatsz műkörmössel egy réteg zselét a saját körmödre. Így nem is rágod, és mégsem műkörmöd van, hanem szép sajátod.
2011. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van olyan körömlakk,amit ha nyál ér,akkor nagyon undi íze lesz,ezért nincs kedved rágni a körmöd
2011. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!