Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » INFÓKAT LÉCCI! 14 éves lányokn...

INFÓKAT LÉCCI! 14 éves lányoknak köldök piercing?!?

Figyelt kérdés

Egy bnőmmel megyünk piercinget csináltatni 6-án és nagyon várjuk:DD

Csak félünk...mennyire fog fájni?

Mennyi ideig nem lehet vele vízbe menni?

Mennyi a gyógyulási idő?

Kicserélni mikortól lehet és hogyan kell majd?

Minden fontos információt szeretnék megtudni:))

Előre is köszönöm a válaszokat:DD

14/L


2011. máj. 28. 21:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

21:46 vok

Van igen már 2 éve, és bevallom azt hülyeségből írtam, h baromira fáj csak, h ne bánjátok meg. Fájni fáj a szúrásde, kilehet bírni de ha várnak az érzéstelenítővel akkor gondolom nem fáj(nekem semmit nem várt vele a csaj)

2011. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Szia!

Egyáltalán nem vészes a fájdalom.

Fürdeni lehet/kell,strandot,élő vizet kérdezzétek meg,azt nem tudom.

Betadint vegyetek,fertőtlenitsétek gyakran.Nekem is begyulladt,utána elmúlt,újra begyulladt,elmúlt...2 hónapig vacakolt,de utána már soha többé,pedig fülbevalót nem is tudok hordani,mert a fülem mindentől begyullad.Arra figyeljetek,hogy ne akadjon bele a ruhátokba,törölközőbe...elég kellemetlen,ha megrántjátok!:D 15 évesen csináltam,ennek már 5 éve,sosem bántam meg,mintha így születtem volna!

Sok sikert,ne izguljatok!:)

2011. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

ma 22:00

Köszönöm a választ:))

Olyan piercing van kiválasztva ami fémallergiásoknak is lehetne.Azért köszi:)


Hát akkor asszem a fájdalomra fel kell készülni, de bírni fogjuk:))


A topposról még nem hallottam,jól jön a tanács=D

Már a suliból nem lesz sok,tesin felmentést kérünk. Utána meg nem fogunk intenzíven sportolni.:)

De cserélni 2 hónap után kilehet nem?

2011. máj. 28. 22:13
 14/25 anonim ***** válasza:

Tesi felmentést nem fogadják el!! Kórházit sem fogadtál el osztálytársamnak mert ez szépészeti beavatkozás és nem önhibán kívüli szúrt seb.

Középsuliban ugyan de a tanár a szülőit se fogadta el ilyenkor mert ugye tudta.

2011. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

ma 22:11

Szia!

Köszönöm a választ:))

Azt mondták h élő vízbe ne menjünk csak nem tudom meddig:SS Mert egyébként imádom/imádjuk a vizet,de amíg muszáj persze kibírjuk:))

Mindenkinek begyullad 100%-ra?(mert valami ilyesmit is hallottam)

A beakadásra figyelni fogunk:) Örülök h enyire meg lehet szokni=DD

Köszönjük a bíztatást^^

2011. máj. 28. 22:23
 16/25 A kérdező kommentje:

ma 22:17

Nekünk egészségügyit elfogadják,majd arra hivatkozunk (lehet nem szép dolog de szemét a tanárunk ennyit tudunk csinálni)

Köszi:)

2011. máj. 28. 22:25
 17/25 anonim válasza:

22.11-es vagyok!

Szerintem nem gyullad be mindenkinek,vagy mindenkinek másképp.Osztálytársamnak anno csak egyszer gyulladt be,nem olyan vészesen.Sztem a gyulladás sem olyan d.rva dolog am,kivülről nem látszik,annyira nem fáj,belül gennyes,kicsit undi,annyi.:D

ja,és 2 hónap múlva kilehet cserélni,igen.:)

2011. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

22:11 es

Köszi a választ akkor jó:)

És ha gennyesedne azzal lehet valamit csinálni?Vagy egyszerűen hagyni kell?

Akkor már augusztusban cserélhetjük köszi=]

2011. máj. 28. 22:34
 19/25 anonim ***** válasza:
ha szolid akkor okés.
2011. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szülői meghatalmazást vagy anyukát vigyetek, mert normális helyen nem fogják 16 alatt megcsinálni!:)

Titán ékszerrel a legjobb megcisnálttatni(az gyógyítja a sebet), ami nem csüngős hanem ilyen egyszerűbb: [link]

Utána naponta kétszer kezelni betadine-al majd sóoldattal(1 dl vízbe 1 kis kanál só) én ezt egy hétig csináltam:) (addig ajánlotta a piercer)

zuhanyozni ajánlott utána egy hétig, úgy h ne nyúlkálj a sebhez koszos kézzel, n forgasd, stb

2011. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!