Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » INFÓKAT LÉCCI! 14 éves lányokn...

INFÓKAT LÉCCI! 14 éves lányoknak köldök piercing?!?

Figyelt kérdés

Egy bnőmmel megyünk piercinget csináltatni 6-án és nagyon várjuk:DD

Csak félünk...mennyire fog fájni?

Mennyi ideig nem lehet vele vízbe menni?

Mennyi a gyógyulási idő?

Kicserélni mikortól lehet és hogyan kell majd?

Minden fontos információt szeretnék megtudni:))

Előre is köszönöm a válaszokat:DD

14/L


2011. máj. 28. 21:40
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
oh köszönöm az utolsó választ már június óta megvan:D nagyon jól begyógyult már semmi baja:)) de azzal kezeltem énis:)
2011. dec. 13. 22:27
 22/25 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék.Kb egykorú vagyok veled :)

Egy kicsit érdeklődnék hogy milyen volt

Nagyon fájt? Nem akadt be eddig? Nem zavar egyes pozban? Eddig még nem gyuladt be?

2012. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

# 22/22 01-04 22:15 Bocsi,azóta nem figyeltem a kérdést:) Lehet már későn válaszolok....

Nekem eléggé fájt főleg hogy az a kis idő olyan mintha órákig tartani.:D Akkor először nem gyulladt be de utána pár hónapra nagyon csúnyán. :S De más baj nem volt bele nem akad bele semmibe, már észre sem veszem hogy van:D

2012. jún. 15. 12:56
 24/25 anonim válasza:
Milyen lett?
2012. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem is van.3 hete. az első hétben volt csak begyulladva, most már nagyon szépen gyógyul, már egyáltalán nem fáj. de azért félek hogy suliba tesi órán nem e fog beakadni :DD am enis 14 vagyok. Ráadásul én nem is vigyáztam rá. Ugyan úgy fürüdtem, medencében is voltam majdnem minden nap ( az első héten :D) napoztam, kátszer is kicseréltem (az első héten) aztán utána olvastam hogy mennyi mindenre nem vigyáztam és féltem hogy a végén újra kell szúrni. ja igen én szúrásnál rosszul lettem XDD
2013. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!