Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lábam nagyon visszataszító?...

A lábam nagyon visszataszító? :S (KÉPEKKEL! )

Figyelt kérdés

Nem merek sem sarut, sem papucsot felvenni, mert szégyellem a lábamat. A 4. lábujjam hosszabb, mint a többi, és az arányosság köztünk nem a legmegfelelőbb. :/

Segítsetek, adjatok tanácsot! Mit csináljak? Mi lesz, ha valaki beszól? :S :(


itt vannak a képek:

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 29. 17:12
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:

Milyen picikék a lábujjaid a lábadhoz képest :)

Egyébként nyugodtan hordjál papucsot, meg sarut. :)

Nekem sincs tökéletes lábam, de akinek nem tetszik ne nézze :)

2011. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:

köszönöm. :) azt hittem, hogy már az első válaszoló azt mondja, hogy: "úúúúúristennn. rosszul lettem." mert szerintem a normális lábfej, lábujjakkal ilyen: [link]


fokozatosan "lecsiszolódó".

tényleg köszönöm. :)

2011. máj. 29. 17:22
 13/56 anonim ***** válasza:

jaj ennél sokkal rosszabb lábak is vannak... nekem pl. a nagylábujjm görbe, és befelé hajlik, a 2. lábujjam pedig kicsit hosszabb.. de nem érdekel, szépen kilakkozom a körmeimet, és simán felveszek bármilyen lábbelit. :)

volt lábfetisiszta pasim is, és nem zavarta sőt, még érdekesnek is tartotta.

szal ne parázz, m van, akinek direkt ez tetszik :D és ha 1 srácnak minden más testrészed tetszik, nem fogja érdekelni, h a lábad ilyen v. olyan. :)

2011. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem elég gusztustalanul néz ki a lábad, zsíros, tégla ujjaid vannak, egyáltalán nem nőies a lábad, olyan semmilyen inkább.

21f

2011. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
hát, köszi "téglaujjas" emberke. igazad van, csak egy kicsit furcsa a többiek után, hogy mindenki azt mondja, hogy szép, meg minden te meg leszólod. :) amúgy a fényviszonyok rosszak, de a többieknek tényleg nagyon köszönöm. :)
2011. máj. 29. 17:25
 16/56 anonim ***** válasza:
Am hány éves vagy?
2011. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:

Lábfetisiszta vagyok, úgyhogy kompetens e kérdés eldöntésében.


Azt kell mondanom, hogy téved az a válaszoló, aki azt írta: senkit nem érdekel, nem fogják megnézni a lábaidat.

Élő példa vagyok rá, hogy azonnal stírölném, s bizony vagyunk elegen lábimádók.

Sokkal rondább lábakat is láttam már, mert neked csak egy kis bütyköd van, illetve a 4. lábujjad áll kicsit csálén.

Ez minimális szépséghiba, de téged zavar, akkor azt tanácsolom, hogy olyan sarut vegyél fel, ami megszépíti a lábat azáltal, hogy magára a sarura vonja rá a figyelmet.

2011. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
de ha a zsírost a körmeimre értetted, akkor az azért van, mert ki van lakkozva, csak elég rossz színe van a lakknak. :/
2011. máj. 29. 17:27
 19/56 A kérdező kommentje:

13. :D

úgyhogy aki azt kérte, hogy hívjam el sexelni, hát neki inkább nemet mondanék. :D

2011. máj. 29. 17:29
 20/56 anonim ***** válasza:
Áh én voltam, igen, majd 1 év múlva jelentkezz:D
2011. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!