Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lábam nagyon visszataszító?...

A lábam nagyon visszataszító? :S (KÉPEKKEL! )

Figyelt kérdés

Nem merek sem sarut, sem papucsot felvenni, mert szégyellem a lábamat. A 4. lábujjam hosszabb, mint a többi, és az arányosság köztünk nem a legmegfelelőbb. :/

Segítsetek, adjatok tanácsot! Mit csináljak? Mi lesz, ha valaki beszól? :S :(


itt vannak a képek:

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 29. 17:12
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim válasza:
ha nem mondtad vna észre se vennék max akkor ha nagyon nagyon koncentrálok,elég ház hogy ilyen kis szarságon ennyire kiakadsz. Nekem csontkinövés cóvagy mi van a lábfejeim oldalán/szélén.SOha életbe nem zavart és eddig kb 2x vették észre -
2011. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim válasza:
100%
ÚRISTEN !!! SZERINTEM TE EGY HOBBIT VAGY !!
2011. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim válasza:

dikkkk hova fajult a viláááág :D

semmi bajod nicsn a lábaddal...lány vagyok, de én ilyenlábbal szivesen ászkálnék az utcán :)

csak ugylátom, régen gyantáztattál :D

2011. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim válasza:
dikkkkk:)) ez szimpi hozzászólás, bárcsak többen látnák igy a világot.
2011. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim válasza:

Nem.


De ne hordj inkább magassarkút, mert a nagyujjad melletti csontferdülés később iszonyú fájdalmakat fog majd okozni.

2011. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
Olyan cipőt vegyél, ami neked tetszik és úgy gondolod hogy jól áll! Akinek nem tetszik az meg tehet egy szívességet :D ennyire nem kell adni más véleményére, h ilyen kis dolgon aggódj, am sztem még nőni fog a lábad, szóval lehet h 1 év múlva sokkal arányosabb lesz :)
2011. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim válasza:
sztem egyáltalán nem gáz :D
2011. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim válasza:
senki se veszi eszre es ha eszre veszi sincs gond. nem vagyok se igenytelen se lemaradott, de tenyleg nincs semmi baj a labaddal. abban jarj amiben csak kedved tartja! emiatt egy fiu se fog visszakozni toled ne felj. fiu vagyok es nem latok gondot a rajta.
2011. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:

köszönöm. (:

nem, nem photoshop, ez egy igazi láb. igen, pont aznap utána gyantáztattam. de amúgy oké. majd megpróbálom úgy, hogy nem vágom le a köröm szélét. mindegyiknél úgy csináljam, vagy csak a nagylábujjnál?

2011. jún. 2. 14:17
 40/56 anonim válasza:

Hát frankón ez legyen a legnagyobb problémád az életben.


Milyen kattant lehet már az a pasi aki a lány lábujjait nézi meg először :D Végén még meg is szagolja :D Akinek a lábujjaddal van problémája azt küldd elmeorvoshoz.

2011. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!