Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lábam nagyon visszataszító?...

A lábam nagyon visszataszító? :S (KÉPEKKEL! )

Figyelt kérdés

Nem merek sem sarut, sem papucsot felvenni, mert szégyellem a lábamat. A 4. lábujjam hosszabb, mint a többi, és az arányosság köztünk nem a legmegfelelőbb. :/

Segítsetek, adjatok tanácsot! Mit csináljak? Mi lesz, ha valaki beszól? :S :(


itt vannak a képek:

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 29. 17:12
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim válasza:

A nagylábujjadnál látszik csak, a többi ok!

Majd dobj fel linket mikor már megnőtt, megnézzük a különbséget

2011. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

a húgomnak is ilyen. ennek ellenére mégis két fiú közül kell választania, állandóan dögölnek rá. pedig szandálban szokott mászkálni, és mégis :D

nem szól be emiatt senki, nem a lábaddal kezdik az emberek a megtekintésedet, hanem általában a fejeddel, seggeddel, csípőddel, melleddel. :D

fel a fejjel.

2011. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem visszataszító, neked ilyen formájú lábad lett. Nincs ebben semmi csúnya. Figyelj ez is egy egészséges láb az a lényeg. és még szép is,meg ápolt is. De az is biztos hogy nem fogsz lábkrémes reklámban szerepelni vele, de ki is akart nem de? :D Egyébként az én nagylábujjaim se valami szuperek külsőleg, de használhatóak az a lényeg. Kicsit túl hosszúak, a végük meg kiszélesedő fokozatosan,amolyan E.T. ujj de azért nem olyan hosszú....:D Nekem tutira megvan a sorrend, a nagylábujjtól lefelé fokozatosan csökken a méretük, a kis lábujjam meg olyan kicsike, meg főleg rajta a köröm mindig gondba vagyok vele, ki se tudom festeni akkora rajta a köröm,sőt sokszor be is törik mert mindig belerúgok valamibe itthon :D
2011. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim válasza:
Akkor ellened is szövetkeztek a bútorok!:)) [link]
2011. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 réksp ***** válasza:
ronda lábad van!
2011. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

Én a kérdés elolvasása után azt hittem, hogy valami sebhelyes lábat fogok látni, hidd el nincs semmi baj a lábaddal, hordj nyugodtan sarut, papucsot...stb.


Csak már kicsit furcsának kezdem találni, hogy mindenki felrakja ide valamelyik testrészét, amivel mellesleg nincsen semmi baj! És nem tudom eldönteni, hogy milyen célból! :S

2011. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a lábaddal, és ugye ez még változni is fog, főleg nőni :-P De az nem baj, viszont akkora bütyköd van mint a ház, sürgősen kezeltesd mert később gondjaid lesznek belőle. Nem rosszindulatból mondom, hanem tapasztalatból :-)
2011. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim válasza:
azt hittem fekélyes, vagy hiányzik a fele... de ezzel semmi gond nincs:)
2011. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Remélem a barátod lábfetisiszta (lesz) !
2011. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Az enyém sokkal brutálisabb, de mit lehet tenni, semmit....:)
2011. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!