Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha egy lánynak...

Titeket zavar ha egy lánynak szépen ápoltak a körmei?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki utálja ha egy lány bármit is csinál a körmével legyen az körömlakk, vagy hosszú körmök :D Én sem vagyok a körömfestés híve de nemrég megcsináltattam a körmeim mert így kevesebb a gondom vele -->

[link]

Szerintem nőiessé teszi a kezet, nem gátol semmiben, könnyű karban tartani és nem annyira durva... (a saját körmömre csináltattam, műanyag nincs rajta csak zselé)

Fiúk ez nem számít "ribisnek"? Tetszik nektek?


2011. máj. 30. 22:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Amiket később linkeltem azok undorítóak szerintem :D

Nálam a fekete köröm ki van csukva... Mindig az emósok jutnak róla eszembe...

2011. máj. 30. 23:19
 12/19 anonim ***** válasza:
24%
nem is céloztam semmiféle kapcsolatra. sőt nem is kértelek semmire szerintem...
2011. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kissé lelombozó, ha egy _nő_ nem foglalkozik a körmével. (persze normális határokon belül) Mondjuk egy franciaköröm már elég szép és nem igényel azért olyan sok időt sem. :)

23/F

2011. máj. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"örülnék ha ezzel csapnád ki"

ilyet a rib*ancoknak szokás mondani drága. Én meg sajnálatos mód nem vagyok az ezt próbáltam az ezt követő kommentembe tudtodra adni. Nehéz? :D Mindegy meg van bocsájtva...

2011. máj. 30. 23:25
 15/19 anonim válasza:
Szerintem is nőiesebb ilyen szolidan kifestve egy kéz, mint csak úgy simán. És én még ráadásul jobban fel is izgulok, ha egy ápolt kezű lány érint meg olyan céllal és ott... de nem hinném hogy ettől perverz lennék, egyszerűen esztétikus. Ja és még rátesz egy lapáttal mondjuk egy kecses kis karóra vagy karkötő :D
2011. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

konkrétan nem az emósokra gondoltam, hanem a gothokra/rockerekre, nekik hozzá tartozik a stílusukhoz, és szerintem szexik így...

habár, ha nem ilyen a stílusod akkor tényleg nem kéne, de am szerintem még a piros körmök is szépek:)

2011. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem a körömlakkot... Még azt szoktam néha hogy minden körmöm más színűre festem olyan hippisre :D De ezt a mostanit most jobban szeretem mert nem kell azon izgulni hogy most a lila körömlakk nem megy a neonzöld felsőmhöz... xD
2011. máj. 31. 16:50
 18/19 anonim ***** válasza:
Én pont azért szeretem a körömlakkot, mert mindig olyanra estem, amilyen passzol az aktuális öltözékemhez :) Volt műkörmöm sokáig, de emiatt szedettem le végül. Meg ha lenőtt mindig újra kell töltetni...
2011. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Lehet, de sokkal tartósabb szerintem a körömlakk lepattog ez meg mindig megmarad. Sok gondom volt azzal hogy a körmöm nagyon gyorsan koszosodott (komolyan este kitisztítom lefekszem, reggelre koszos nem tom mit csinálok este xD) és így legalább ezzel nincs gond :D
2011. máj. 31. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!