Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem gyenge izzadás! :S +...

Nem gyenge izzadás! :S + antisudorica? Pontosan mit tesz ez a szer a mirigyekkel?

Figyelt kérdés

vékony,egészségesen élő,nem stresszelős lány vok,se szervi,se hormonális bajom,de hónaljban télen-nyáron iszonyatosan izzadok.Semmi szaga,csak víz,de olyan szinten,h semmi nem használ,minden "csodaszert" próbáltam.még pántos topon is meglátszik,télen kb 2 pulcsit átizzadok... :(

vettem patikában sol. antisdorica-t,egyelőre jónak bizonyul,2x használtam eddig,csak félek,h esetleg elmúlik a hatása,mert alig hiszem el,h most száraz vok,sose volt ilyen.:)


2009. júl. 23. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod minden nap ha még csak most kezdted el annál sűrűbben kell használni minél jobban izzadsz.És utána kell elhagyni szépen lassan hogy már csak 2 naponta 3 naponta heti 2-3 alkalom stb...Ha még nem használ és visszajönne az izzadás el kell kezdei ismét sűrűbben akkor valószínűleg kell még neki egy kis idő.Anyu is minden nap használta neki bejött a dolog nekem még nem sajnos :( mondjuk én azért stresszes vagyok :S
2009. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2009. júl. 23. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!