Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mostanában látok egy csomó...

Mostanában látok egy csomó idős nénit akinek halvány rózsaszín, lila kék a haja! Miért ilyen színű a hajuk?

Figyelt kérdés

Tök ciki volt valamelyik nap a kisfiam kiabál a boltban, hogy anya rózsaszín a néni haja! Ez direkt ilyenre csinálják vagy így sikerül? Mamám is 72 éves festi a haját de eredeti hajszínére, barnára!

És lehet is látni ilyen színű hajmintát fodrásznál, na de 70 éveseknek?


2009. márc. 20. 15:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
És ez nem ciki nekik? Mármint ilyenek, hogy beszólnak érte, mint a kisfiam! Én nem tudom nagymamám is festi a haját de kiakadnék, ha rózsaszín hajjal állítana be!:)))De, ha a fodrász hibája akkor miért nem szólnak???
2009. márc. 22. 13:05
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez lehet a magyarázat, hamvasító sampon.


Eleve sok idősebb falusi néni festi pirosas meg lilásra a haját, azt viszont fokozotabban karban kéne tartani.


Ha jó a fodrász és a festék, szépen tud sikerülni és szép második hajmosásig....


Hamar kopik, fakul, ledobja a haj, egyik legkényesebb szín, színmegörző sampon+balzsam kellene hozza.


Gondolom a hamvasító sampontól(ami meglepő, azt hittem szőkéknek van ne sárguljon be) lesz rózsaszín.


A vörös haj ha sokan is hordják, nem mindenkinek áll jól, sem az arcához, sem a stílusához, és tudni kell viselni.


Sharon Osborne-nek meglepően jól áll, olyan az arca, stílusa, frizurája, és karban is tartja.

2022. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!