Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék "bomba csaj"? :]

Hogyan lehetnék "bomba csaj"? :]

Figyelt kérdés

Direkt raktam idézőjelbe a "bomba csaj" kifejezést,mert nem akarok cicababa,se műnő lenni,nem így értettem.Csupán olyan slamposnak,semmilyennek érzem magam,tök átlagos vagyok,és ezen szeretnék változtatni.Hamarosan 18 leszek,és bár az arcom elég felnőttes,és sokszor idősebbnek néznek,mégse érzem magam nőiesnek.Általában farmert,meg pólót hordok,egyetlen szoknyám/ruhám sincs.A magassarkúkat nem igazán szeretem,mert megfájdul benne a lábam,de néha felvennék egyet-egyet szívesen.

Most hogy itt a nyár,szeretném magam felturbózni,nőiesebbnek,csinosabbnak,szexisebbnek akarom magam érezni,ez jót tenne az önbizalmamnak is,meg a kiszemeltemnek is el kéne csavarni a fejét vhogy:)

Tudnátok tippeket adni?

17/L


2011. jún. 12. 09:57
 1/8 A kérdező kommentje:

Az alakommal nem igazán vagyok kibékülve,mert bár lapos a hasam,vékony a derekam,és a csípőm-vállam 1 vonalban van,a combom,és fenekem aránytalanul nagy,ezt nem szeretem.A melleim közepes méretűek(80B melltartót hordok).


A hajam hosszú,fekete,kicsit hullámos,de inkább egyenes.El kéne már mennem fodrászhoz,de nem tudom mi állna jól,és félek,hogy elcseszik.


Az arccsontom széles,szögletes arcom van,a szemeim mandula vágásúak,sötétbarnák,pici szám van,nagy az orrom.Sminkelni nem nagyon szoktam magam,max.szemceruza,spirál,meg púder.Alapozót nem használok,mert tönkre tette a bőröm,és bár így se szép,de legalább szellőzik,főleg most nyáron,kész öngyilkosság lenne a bőrömnek:)

2011. jún. 12. 10:02
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy 160 cm vagyok,és 60 kg,de már fogyózom,futni is járok rendszeresen.
2011. jún. 12. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Én szívesen adnék neked tippekt,csak lécci küldj magadról egy képet:)

Itt az email címem:kalamona97@freemail.hu


16L

2011. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,de képet nem szeretnék se feltenni,se küldeni.Ne haragudj.
2011. jún. 12. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

helyes h futni jársz :) ill. heti 2x beiktathatnál egy ilyen rubint rékás napot mikor pl a futással pihenőket tartasz. Sztem egyáltalán nem próbléma h nagyobb a popsid ill. a combod ne fogyozz kérlék csak sportolj!!!!! Hidd el a fiúk nem szeretik a sováncs csajokat :) én is mit meg nem adnék h kicsit húsosabb legyek pont azokban a tájakban mint te :) Hozzáteszem addig még nem zsírosan vagy azokon a területeken dagadt hanem feszes akkor nem baj h kicsit húsosabb vagy:)


Étkezésedre: csak annyit figyelj h sokszor egyél de keveset itt a nyár fogyassz gyümölcsöket, zöldségeket, max csökkentsd a cukor bevitelt ezt úgy tudod elérni h kevesebb csokit egyél és inkább növényi zsírokat fogyassz pl magvas dolgok


Arc: azt nem írtad h milyen a bőrtípusod normál zsíros vegyes száraz, mennyire pattanásos, mitszeres, ill. heges.

Itt a jó idő" ezt azért raktam idézőjelbe mert mostanában elég sz@ar az idő tehát amikor jó idő van akkor sztem simán kimehetsz napozni h szebb legyen a színed ill. eltűnjenek a hátakról arcokról a pattanások (már ha van)

Haj: nagyon fontos h megfelelően ápold a hajad pakolások simán mehetnek rá neten rengeteg jó pakolást tudsz találni hajtípustól függően,

Szem: hát mivel mandula kivágású szemed az sztem nagyon szép youtubon nézhetsz egy csomó sminkes videót de sztem az ilyen fekete ezüst hatás, barna simán jól állhat :)

Öltözködés: hát kéne egy listát csinálni ahhoz h milyen ruhákat szeretnél venni akár neten is keresgethetsz nem tudom h hogy állsz anyagilag de simán turikba nagyon jó cuccokat lehet kani negyed annyi árban és ráadásul nem fog visszaköszönni az a ruhadarab az utcán"


UI: én néznék a te helyedben hasonló sztárt amilyen testalkatú vagy meg külön néznék olyat is amihez a bőröd hasonlít hajad és simán eltudsz tőlük lesni néhány trükköt persze ezt a változás nem megy egyik napról a másikra :(


Jah és még vmi ez nagyon fontos ne hogy hangsúlyozom NE HOGY VEGYÉL shortos fürdőrucit mert az borzasztóan állna neked mivel opitikaliag összenyomja még jobban azt a 160cm és még tömzsibb lábat csinál neked

SOK SIKERT:)

ha még vmi eszembe jut akkor még leírom ill. lehet még dobok ide néhány linket:)

2011. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod,sokat segítettél!:))

Igyekszem megfogadni a tanácsaidat.

A bőröm egyébként zsíros,kissé mitesszeres,és tág pórusú,de szerencsére ritkán van pattanásom,inkább a hátamon van 1-2.

2011. jún. 12. 10:54
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

ha esetleg ilyen alakod van akkor nehogy szégyellni merd mert én is ilyenre törekszem :) bár sose lesz ilyen a lábam mert genetikailag vékony vagyok :(

[link]

pl ha vastagabb a combod akkor nagyon jól állhatnak a különféle farmer nacik pl egy saruval pilóta szemüveggel és egy fehér, fekete vagy akár egy színes toppal :)

[link]

[link]

hajad simán lehet így ha nincs frufrud

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

be is fonhatod

[link]

vagy csak simán elől beszárítod nagy kerek fésűvel vagy mivel xD

[link]

[link]


az előző voltam aki kis regényt írtxD

2011. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ruhákban még nem nagyon kaptál tanácsokat

szerintem próbálj hozzá szokni ahhoz az "átkozott magassarkúhoz" :D

én is utáltam, aztán nővérem vette nekem sorra és már kifejezetten szeretem őket :D

meg hát karcsúsítja is a lábakat:)

az a lényeg, hogy legyél igényes. egy jó parfüm sokat dobhat az összhatáson :D

fehér,világos és virító színeket hordj a fekete hajadhoz. :)

2011. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!