Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék "bomba csaj"?

Hogyan lehetnék "bomba csaj"?

Figyelt kérdés

Rengeteg hibám van,amiket nagyon nem szeretek,és változtatni akarok rajtuk.Szeretnék szép és csinos lenni,"bomba csaj",aki után megfordulnak a férfiak,és akit mindenki meg néz.Ez nem azt jelent,hogy ezentúl 10 centis tűsarkakon,miniszoknyában,és köldökig dekoltált fölsőben akarok járni.

Amiket nem szeretek magamon:

-vastag a combom,és a vádlim is,bár most fogyózom,úgyhogy ez idő kérdése

-túl nagy,és formátlan a fenekem,szeretném ha kerekebb lenne

-az arcom nagyon zsíros,mitesszeres(most vettem rá 1 krémet,remélem az segít)

-a hajam nagyon hamar bezsírosodik,és korpás is kissé,és hajmosás után 2 nappal már nincs olyan jó illata,hanem olyan "hajszaga" van:D

-az orromat túl nagynak találom,főleg oldalról nem túl szép

-a bőröm se túl szép,fehér vagyok,főleg a lábaim,és mindig kipattogok,bárhogy is szőrtelenítek

-szeretnék egy új frizurát,szeretnék csinosabban,nőiesebben öltözködni,szép és ápolt lenni


Tudnátok nekem tippeket adni?Bármifélét szívesen fogadok!:)

17/L


2011. aug. 12. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne csak azt lásd meg magadon, ami nem tetszik, hanem azt is, ami igen, és ezeket hangsúlyozd. A srácok nem a tűsarkak, hanem a kisugárzás után fordulnak meg. Ha azt látják rajtad, hogy utálod a tested, ne számíts sok jóra. Találd meg magadban azt, amit szeretsz.

A fenekedre: torna dvd-k közül a feszesítő fajtákra tornázz rendszeresen, szinte bárhonnan letölthetők.

A bőrömmel ugyanaz a gondom, mint neked, de némi természetes (!!!) barnulás évről évre meg szokta oldani.

A hajad meg nem fogja minden szembejövő szagolgatni, de én olyankor nagyon kevés parfümöt szánok arra is.

A fodrász megmondja, mi áll jól, vagy te is utánakereshetsz, mi illik az arcformádhoz.

A zsíros bőrre: napi tisztítás (radír), tonizálás.

2011. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
ha egy képet felraknál magadról ( egész alakosra gondolok) a kedvenc ruha összeállításodban akk többet tudnék segíteni :)
2011. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!