Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen melltartót...

Szerintetek milyen melltartót kellene hordanom?

Figyelt kérdés
Teljesen szivacsos melltartót hordok, bár én jobban szeretem azokat a melltartókat, amik nem teljesen takarják a mellet hanem csak félig... Eléggé zavaró a nagy szivacs, a tornáknál, és nyáron mikor a szűkebb felsőrészekhez felveszem. Meg mosáskor "behorpad", aztán meg már dobhatom is ki. A gond az, ha itthon megemlítem az t a szót, hogy sportmelltartó, akkor anyukám elkezd mosolyogni, vagy nevetni, hogy abba először bele kellene nőni...Ami eléggé valószínűtlen 18 évesen. (14 éves korom óta nem nőttem, de magasságban nem is akarok! :))
2010. jan. 4. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne push-up-ost vegyél,csak szivacsoltat(vékony szivacs van benne,és k...a jól tart.
2010. jan. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

NEm tudom, mekkora a melled, de sportmelltartó is van már 70 AA méretben is - anyukád elég szemét, ha ilyen megjegyzéseket tesz rád.

A szivacsosat meg ne gépben, hanem kézzel most ki és igazitsd formára, akkor nem meg olyan hamar tönkre. De szerintem nem is érdemes azt használni, mert elöször is nem csak az a szép, akinek nagy melle van, sokaknak kimondottan a kicsi tetszik. Ha valaki kis mellel ismer meg, az elfogad úgy, viszont ha azt hiszi, hogy nagy(obb), és késöbb kiderül, hogy nem, az csalódást okoz.

2010. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!