Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartót érdemes így...

Milyen melltartót érdemes így hordanom?

Figyelt kérdés

egyik mellem D kosárban elfér,a másik kibugyog belőle alul felül:( milyet érdemes? eddig semmi nem volt igazán jó...felemás vagyok...(sport,szivacsos,sima mamamelltartó,semmi...:( )

16L


2010. ápr. 27. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

vegyél olyan melltartót, ami a nagyobb melledre jó.

amelyik melledre nagyobb az adott melltartó, rakj bele szivacsot. vannak olyan melltartók, amikből kilehet szedni.

így az egyikben bent hagyod, a másikból kiszeded.

remélem érthető voltam és nem mondtam nagy hülyeséget :D

jah és bárcsak nekem is d-s mellem lenne :(

2010. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a nagyobb mellem E kosaras,de azt csak horror árakon kapom meg... :( 1000ftnál többet nem tudok kiadni rá..
2010. ápr. 27. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Lehet hogy most jajj de nagymelle van,de pár év múlva úgy megereszkedik neki h jön majd a talicskántolomacsöcsömet módszer.
2010. ápr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
bunkó...
2011. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyukám is E-s nem tudsz mit csinálni, vagy megveszed drágán, vagy szenvedsz. Ez ilyen sajnos
2011. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nembiztos, hogy lógni fog neki, anyu 45 éves D-s mellekkel, és egyáltalán nem lóg neki, szép kerek neki.
2011. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!