Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hol szőrtelenítetek?...

Lányok! Hol szőrtelenítetek? Mivel?

Figyelt kérdés
Mia legjobb?
2011. jún. 12. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

hónaljamat borotvával meg a lábamat gyantázom


14L

2011. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol. :((( (vádli, comb, fazon, kar, hónalj, bajusz) Leginkább gyantával, de pl. a lábamat és a hónaljamat epilátorral.
2011. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és melyik a jobb? gyanta? borotva?krém? epilátor?
2011. jún. 12. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:
a gyanta elvileg a legjobb, a borotvától erősebben visszanő de a leggyorsabb megoldás, a krém az egész jó de nekem sosem jön be az illata, az epilátor meg cseszettttttül fááááj:D
2011. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mindenhol gyantáztatom(kar,láb,comb,hónalj,fazon)

Egyszer(!!) a hónaljamról leszedtem borotvával és mikor mentem kozmetikushoz megjegyezte,hogy milyen durván jött ki most a szőr az amúgy alig szőrös hónaljamon.És csak egyetlenegyszer borotváltam le!A gyantát ajánlom neked mindenféle képen.

2011. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lábamat borotválom vagy epilálom (a combomat csak tavasztól kora őszig szőrtelenítem, utána már csak ritkán).

A hónaljamat borotválom. Most gyűjtöm a bátorságot, hogy délután nekirugaszkodjak egy láb epilálásnak. A közeljövőben a hónaljamon is ki fogom próbálni az epilátort.

Intim részt csak fazonírozom többnyire. Néha borotválom, de inkább csak rövidre vágom.

16/L

2011. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lábszáramon, combomon, bikinivonalamon, hónaljamon, karomon epilátorral.


15/L

2011. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én most kezdek áttérni az epilátorra, eddig borotváltam.

Tegnap kipróbáltam a hónaljamon is az epilátort, na azt nem ajánlom senkinek.. nagyon fájt és vérzett is, azóta is vörös a hónaljam mint a pecsenye. Tehát az érzékenyebb területre nem ajánlatos az epilátor, ha eddig borotvát használtál és nem gyantáztál/ epiláltál rendszeresen!

2011. jún. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!