Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan és milyen...

Lányok! Ti hogyan és milyen sűrűn szőrtelenítetek odalenn? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Napi kapcsolatban vagyok barátommal és szeretnék mindig sima lenni, de nem megy. Egyelőre borotvát használok, de gyakran "kipattogok", akkor meg az a baj...

Szőrtelenítő krémet vagy gyantacsíkot is használtam már, de annál mindig várni kell, hogy kellően megnőjenek a szőrszálak.

Epilálásnál meg benő a szőrszál tudtommal.

Írjátok le légyszi, hogy ti melyik technikával meddig maradtok szőrtelenek? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Ti hogyan oldjátok meg intim területen a szőrtelenítést?

És hogyan borotválkoztok ott úgy, hogy ne "pattogjatok ki"? Tényleg nem szabad a szőrszálat növekedési iránnyal szemben borotválnunk?

A szőrnövekedést lassító krémekről mit tudtok? Tényleg szteroidok vannak bennük? Arra gondoltam borotvát és ilyen krémet használnék, de ha szteroidos, akkor kilőve...


2011. júl. 18. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban pár szál szőr nem jelenthet gondot..
2011. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De engem zavar. Meg még amúgy is az elején vagyunk.
2011. júl. 18. 15:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én kb 2-3 naponta borotválom,pár szál,ami még elég rövid nem zavarja a pasidat hidd el...3 éve vagyunk együtt,az elején sem zavarta :)
2011. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

borotválkozom:)


amúgy meg epilálni nem tudom ki szokott, de nem is értem hogy hogy bírja ott lent... kegyetlen, már a lábamon is alig birom :S

2011. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szia! már mindent kipróbáltam hogy lehetnék sima mindig ott lenn. A módszerem: amikor megvan, akkor ugye nem vagyunk együtt, hagyom kb. 3-4 napig, amíg kellő nagyságúra megnő és leepilálom az egészet. Kb. 2 hétig kibírja úgy, hogy csak egy picit nő ki, de még nem epilálható újra, akkor kezdem el borotválni kb 2 naponta. :) Fontos, hogy fertőtleníts! Ja, és még valami: ne borotváld a szőr növekedésével ellentétes irányba, mert akkor ki fog pattogni (plusz nekem a bugyi széle is kidörzsöli a bikinivonalnál:S) Remélem tudtam segíteni:) 21 L
2011. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó!

ezt a fertőtlenítést te h csinálod??

2011. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fertőtlenítés??? minek? én fogom magam bevizezem,teszek rá borotvahabot,kicsit várok,és elkezdem leborotválni,nem pattog ki meg ilyenek...vegyél egy rendes borotvát,ne ilyen eldobhatós sza.rokat használj
2011. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy értelmes pasit nem érdekel az sem ha 2 hetes borostád van hidd el. Úgyhogy téged se zavarjon.

Én hetente borotválom, pont elég, ha gyakrabban akkor kipattog mert érzékeny a bőröm, ezzel nem lehet mit tenni.


Normális borotva kell, az eldobhatós nem jó. Borotvahab helyett használj intim mosakodót.

2011. júl. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én felül epilálom. Először fájt, azóta nem, sőt, mostanában kb meg sem érzem. hálisten nem egyszerre nő vissza, csak így pár szálanként, azt meg kiszedem szemöldökcsipesszel. Mondjuk észre se szoktam venni, mikor kezd visszanőni, csak már mikor picit hosszabb, mert hát olyan kis pihésen nő vissza epiláls után hálisten xD

Alul borotválom, ha csak 2-3 naponta, akkor annyira nem vészesen pattogok ki, nem is nagyon feltűnő.


Igazából kb 1 hetet is várhatnék a borotválások között, barátom folyamatosan azzal jön, h ezt ő észre sem veszi, neki nem tűnik fel, nem is érzi.

Szóval ne parázz, ha nem érzed teljesen simának magad.

Vagy kend be testápolóval, akkor simább, puhább a bőröd :)

2011. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én vagyok az aki fertőtlenít. Van tiszta alkoholom (gyógyszertárban kapható) és azzal lefújom vagy csepegtetek az epilátor fejére vagy a borotvára. :)Eddig még nem volt problémám belőle:)
2011. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!