Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik otthon csinálnak zselés/t...

Akik otthon csinálnak zselés/tippes körmöket, nyilatkoznának?

Figyelt kérdés

nem is körmösöktől kérdezem, hisz úgyis csak az a válasz jönne, hogy menj "szakemberhez"


szóval aki csinál magának, segítene? egyszer már megpróbáltam, meg is csináltam, csak nagyon puha volt, letört...

szóval sorban pontosan mit, hogy kell csinálni?

ha tippeset szeretnék, melyik márkák a jobbak, tartósabbak?

lépésről lépésre leírná valaki? vagy ha videó van, az is jó


köszi!

:)


2011. jún. 13. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
én zseléset szoktam, régebben tipest, mostanában a saját körmöm megnőtt már annyira, hogy azt vonom be. az építés sajnos nem megy, magamon elég nehéz gyakorolni :) master nails termékeket használok mindenből(zselétől a folyadékokig) , abszolút meg vagyok elégedve a minőségükkel. tipeset én csak akkor használok, amikor hosszabb körmöt akarok mint a sajátom, vagy rövid körmű barátnőknek. és akkor a menete: egy alapos kézmosással érdemes kezdeni! tipes körömnél kiválasztod a megfelelő méretűeket, utána felbolyhozod a körmödet gyengéden, majd primer folyadékkal bekened (gombásodás ellen véd, + tapadás elősegítésére, előkészítő folyadék) aztán felrakod a tipet, szépen óvatosan összereszeled a körmöddel, aztán master bond folyadék a tökéletes tapadás érdekében, majd első réteg zselé, utána diszités,csillám, kő stb, és végül fedőréteg zselé, utána fixálom, megreszelgetem ha esetleg nem egyenletes, aztán fényzselé és kész
2011. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nah, én is kb. így képzeltem el:)

csak egy kérdés: írtál fedőzselét...az ugyan az, mint amit előtte viszek fel, csak ez a díszítésekre jön, vékonyan, vagy valamilyen másfajta?


milyen keménységű zselét használjak? mert szerintem amit anno vettem, az lehetett vele a baj, hogy túl puha volt, szétfolyt a lámpázás közben, így a közepe elvékonyodott...:S

2011. jún. 13. 16:17
 3/9 anonim ***** válasza:

igen igen, a fedőzselét elírtam, tulajdonképen fedőrétegnek helyesebb, mert ugyanabból az anyagból dolgozz amivel előtte. kivéve ha az első réteged körömágy-hosszabító (testszínű) zselé volt :)

én a master nailsnek most a builder clear zseléjét használom, önterülő, de mégse folyik szét, sezrintem nagyon jó az állaga, még a legnagyobb melegben sem folyik szét, de ugyanakkor könnyű vele dolgozni. szerintem egyrészt a szelé típusa/minősége lehet a ludas, vagy hogy nem használsz tapadást elősegítő anyagot, nekem olyankor törik le

2011. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak a hosszított része tört le.most tippeset akarok majd csinálni, csak nem tudom, milyen zselét rendeljek hozzá, de megnézem, amit mondasz
2011. jún. 13. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor viszont lehet az a baj, hogy nem elég vastagon viszed fel, illetve nem jó a C íved! lehet kapni üvegszálas építőzselét, lehet emg kéne próbálkoznod azzal, az biztosan tartósabb, bár én még nem dolgoztam vele, nem tudom hogy milyen lehet felvinni, milyen a tapadása, stb
2011. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én Fibre Pink zselét használok a Master Nails-től...nagyon jó...én imádom:) soha nem törörtt még le a körmöm...ugye most volt a vizsgaidőszak,aztán már majdnem 8 hetes volt a körmöm mire megcsináltam,és nem törött le csak (nagyon)lenőtt:DD:

sztem fibrét vegyél,midegy milyen színűt: Pink, Lila, bármelyik jóóó:)

2011. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jaa de pesze ezek is ugye építőzselék így ugye átlátszóak:D
2011. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én crystal nails-es termékeket használok, nekem ezek váltak be. Sose törtek még le a körmeim, néha csak fellevegősödnek, de gondolom az nem a termék hibája, hanem lehet nem tisztítom meg eléggé, vagy nem várom meg, amíg rendesen megköt (olykor türelmetlen vagyok várni:) ). Szóval szerintem ez a márka is nagyon jó, nem tudom árban milyen különbségek lehetnek. Én 3500-ért veszem a fehéret is és az átlátszót is.
2011. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
utolsó vagyok, elírtam, 3100-ért veszem.
2011. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!