Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl vékony comb? Segítség!

Túl vékony comb? Segítség!

Figyelt kérdés

Nagyon vékony lábam van és hosszú, (növésben vagyok) szóval elég magas vagyok meg sovány, 170cm 50kg, de még ennyinek sem nézek ki, és NEM TUDOK HÍZNI! |:

Mindig azzal jön nekem a többi lány hogy rajtuk legalább van mit fogni, nekem meg ittvan a túlvékony combom, összezárni nemtudom, max ha leülök, akkor nincs közötte lyuk, mert összezárul. de alapból ha állok akkor ilyen szemből kb: () 3centi az üresség a legszélesebb részén (hát ez nagyon értelmes volt...)

Fiúk titeket zavarna? :/

15L


2011. jún. 16. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Én is vékony vagyok, csak én 165 cm és 42 kg vagyok. Akik nekem mondták lányok, hogy hízzak már, mert a pasiknak sem tetszek stb, azok mind dagadtak voltak, és gondolom irigyek... egy pasi sem mondta, h de kár, hogy ilyen vékony vagy, és nem lóg rajtad a zsír...tehát engem már nem érdekel, inkább kihasználom
2011. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyél minél többet és akkor nem lesz.
2011. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Serdülsz, növésben, ilyenkor ez sokszor előfordul. Egyél egészségesen, egészséges mennyiségeket, szerintem direktbe ne akarj hízni, mert később valószínűleg amúgy is felszedsz magadra még valamennyi súlyt. Akik beszólogatnak, azokra meg ne hallgass.
2011. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Jurij Boyka válasza:
90%

Figyelj, szerintem a paramétereid (170cm, 50kg) pont jók. Ne törődj azzal ,hogy mit mondanak neked a többiek! Kerüld el őket jól messzire ne is törődj velük. Idővel meg fogsz combosodni, :D emiatt ne fájjon a fejed! :)

17/F

2011. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Ó, hát még szinte kislány vagy, ne aggódj, két év múlva rajtad is lesz mit fogni. :D

Addig meg amúgy sem ilyesmivel kéne foglalkoznod. :) Sportolj, az izom is segít, akinek van combja, nem feltétlen egy hájas bálna azért. :P A beszólogatásokat meg nem kell felvenni, valamibe úgyis belekötnének.

2011. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, h 2 év múlva lesz mit fogni rajta? első válaszoló vagyok, 18 éves és kb. 5-6 éve ilyen vagyok, az idő nem segít -.-"
2011. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, én 168 cm vagyok és 55 kg, szóval nálad vaskosabb és a combom se túl vékony, mégis beszólogatnak néhányan, hogy gebe vagyok. Csak tudod, ha megfigyeled, az ilyen beszólogatósak többnyire lányok és a legtöbbjük dagadt! Szóval ne figyelj rájuk, csak irigyek. Biztos nagyon szép alakod van, a lábaidat meg irigylem, mert hiába vagy csak 2 cm-vel magasabb nálam, nekem elég rövidek (szerintem), én a helyedben kiemelném valamivel.

14/L

2011. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni,erősíteni,aerobikozni.
2011. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
hát ez legyen a legnagyobb problémád..
2011. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

örülj neki!

én mindig irigyelem az ilyen osztálytársaimat (de azért nem szólogatok be) mert rajtam van mit fogni, és mindig összehasonlítgatom magamat az olyanokkal mint te.

de figyelj: ha van kellő önbizalmad(ha nincs, akkor tréningeztesd magad, és legyen!) szabad a pálya a modellkedéshez ;)

2011. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!