Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem úgy, hogy kiközösí...

Miért érzem úgy, hogy kiközösítenek? Azért mert más vagyok mint a többi?

Figyelt kérdés

Noshát, hirtelen a barátaim ellenem fordultak, ok nélkül.

Eleve csesztetnek azért mert más a gondolkodásom, mert régi telefonokat gyűjtök és használok a rendes mellett, mert nem vagyok benne a hülye szexuális moráljukban, mert én nem vagyok rasszista, meg ilyesmi.

De már azóta úgyérzem, hogy jobban rám álltak, pedig nem csináltam semmit.


2011. ápr. 2. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Az igaz barátok mindig melletted lesznek és olyannak fogadnak el amilyen vagy. Ne változz meg senki kedvéért egyszerűen csak légy önmagad. A felszínes haverok nem érnek annyit hogy miattuk felad az elveidet.
2011. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, nem is terveztem. :)


Van pár ember, aki úgy fogad el ahogy vagyok, na inkább az ő társaságukat fogom keresni. :)

2011. ápr. 2. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj az érdeklődési körödhöz,hobbijaidhoz kapcsolódó klubokat,összejöveteleket keresni,és ott biztos hozzád hasonló emberekkel fogsz találkozni,akik megértenek!
2011. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. ápr. 2. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Vágd orrba az egyiket, mutasd meg, hogy tudsz te is visszatütni különben rád fognak szállni és te leszela céltábla.


Aztán kerüld el a társaságot és akkor majd tiszteletben tartanak.

2011. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!
2011. ápr. 3. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
hagyd figyelmen kivul oket, es keress olyanokat, akik megertenek, es hasonlo az erdeklodesuk... Ellenem az egesz osztaly fordult egyszer, de nem akartam gyengenek tunni, meg 1 evet kihuztam ott, egyedul voltam, 2 lannyal voltam joban, senki massal, es tudod mit? Nem bantam meg, erosebb lettem!
2011. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyen kis síros, de utólag bennem volt a hiba...csak könnyebb egy tetűnek lefesteni a másikat, mint magunkba nézni.
2011. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!